Sayfa 620/997 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Dostlar neden yükseliyor usd??

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Keşke 300 verip, ilce vergi dairesine olayı anlatan bir yazı postalasaydınız.
    Bu dediğinizi bulunduğum ilçedeki uyanık eczacıya yaptım ve evet ceza kesildi,hayır adam hep bayram hafta sonu gibi özel günlerde nöbet alıyor ve sadece peşin parayla çalışıyordu,kredi kartı geçersiz yahut bozuk diyordu,bir gün yine denk geldi çıktıktan sonra döndüm fiş vermediniz dedim homurdanarak fiş kesti,vergi mevzuatına baktım,o tür işletmelerin yeni nesil yazar kasaya geçmesi gerekliymiş,internet vergi dairesi üzerinden şikayet oluşturdum,15 gün sonra;yaptığınız şikayet üzerine yapılan kontrolde ilgili iş yerine ceza kesilmiştir cevabı geldi,sonra nemi oldu? tüm camlarında kredi kartı vardır yazısı asıldı o iş yerine..

Doktorda ise işin doğrusu sıkıntılı bir durum olduğu ve il dışında olduğu için hiç aklıma gelmedi o anda..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    5000TL dese de o araçlar 5 para etmez 40kTL'ye toyota varken aradaki 35kTL'ye yine de değer.

(Şimdi sahibinden.com da baktım çekme belgeli olmayanlar 7500TL'den başlıyor.)
    Cekme belgesi nedir?

Başkan 3 sene sonra şöyle bir şey almayı planlıyorum. Tahminime göre bunun sahibi 3-4 sene daha bunu satamayacak, ve fiyatı da 3 sene sonra da aynı olacak. Yani bugünün 150kTL'si.

Bir de 15 seneyi devirdiği için yıllık vergisi dibe çökecek. Ne dersin?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...45849237/detay
    Valla farı kırılsa bela olur, işiniz mi yok?

Satamazsa bundan satamiyordur, devirdaim/su pompası kac paradır bir arastirin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Dostlar neden yükseliyor usd??
    Yarın sabah 6 da tahliye için verilen süre doluyor. Ayrıca Perşembe günü tcmb faiz kararı gelecek.

Yani çift çarpanlı bir volatilite söz konusu o nedenle traderlar pozisynlarını dengelemek için pozisyon kapatıyorlar.

Zira çift çarpanlı bir pozisyon çarptı mı pis çarpar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Bildiğim kadarıyla hepsi karbüratörlü, Yani km'de 1TL yutarlar. Kırsalda ufak tur atacaklar için bir şey diyemem.

Bu araçlara gaz takmak ta çok güvenli mi onu da düşünmeli.
    Haşin araçlar olduğu için bağda , tarlada kullanılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu dediğinizi bulunduğum ilçedeki uyanık eczacıya yaptım ve evet ceza kesildi,hayır adam hep bayram hafta sonu gibi özel günlerde nöbet alıyor ve sadece peşin parayla çalışıyordu,kredi kartı geçersiz yahut bozuk diyordu,bir gün yine denk geldi çıktıktan sonra döndüm fiş vermediniz dedim homurdanarak fiş kesti,vergi mevzuatına baktım,o tür işletmelerin yeni nesil yazar kasaya geçmesi gerekliymiş,internet vergi dairesi üzerinden şikayet oluşturdum,15 gün sonra;yaptığınız şikayet üzerine yapılan kontrolde ilgili iş yerine ceza kesilmiştir cevabı geldi,sonra nemi oldu? tüm camlarında kredi kartı vardır yazısı asıldı o iş yerine..
    Budur, tüm ilçeye katkınız oldu.

Herkesin bu işi görev edinmesi lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
    Yarın sabah 6 da tahliye için verilen süre doluyor. Ayrıca Perşembe günü tcmb faiz kararı gelecek.

Yani çift çarpanlı bir volatilite söz konusu o nedenle traderlar pozisynlarını dengelemek için pozisyon kapatıyorlar.

Zira çift çarpanlı bir pozisyon çarptı mı pis çarpar.
    Rusya ile görüşme var yarın, orası da güllük gülistanlık değil.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 620/997 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •