Sayfa 634/997 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Son dakika: Amerika Birleşik Devletleri'nden üst düzey bir yetkili, Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütü YPG'nin "güvenli bölgeyi" terk ettiğini açıkladı. Aynı yetkili, YPG'li teröristbaşı Mazlum Kobani'nin anlaşma şartlarını tamamen yerine getirdiklerini söylediğini aktardı.

Erdogan : Rusya ile güvenli bölge konusunda anlaştık . Ypg’liler 150 saat içerisinde çekilecek .Bu sürenin sonunda Türk ve Rus devriyesi başlayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Çok farklı birşey denmedi sanırım. 150 saat ek süre demek, bu harekatın artık tamamlandığı anlamına geliyor denilebilir. 2 milyon suriyelinin de bölgeye yerleştirileceği söylendi.

Türkiye Etf +3.34%
     Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    "Barış Pınarı Harekatının ilk aşaması bitmiştir, bundan sonraki aşama güvenli bölgenin ikamesini sağlayıp, ülkemizde bulunan Suriyeli kardeşlerimizin bir an önce bu bölgelere yerleştirilmesi olacaktır"

Gibisinden bir açıklama gelirse, nasıl olur acaba diye düşünüyorum?

Türkiye, Rusya ile ortak devriye atacak sarı kafayı terse getirdi.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Dışişleri bakanı :Mumbic ve Tel Rifat’dan tüm terorist unsurlar çekilecek

Çavuşoğlu : 23 Elim saat 12’den itibaren Rusya ve Suriye sınır muhafızları , barış pinari harekat alanı dışında kalan Türkiye Suriye sınırının Suriye tarafına ypg unsurları ve silahlarinin sınırdan 30 km dışarıda çıkarılması icin girecektir .

Çavuşoğlu : Bu süreç sonrasında mevcut barış pinari harekat alanı sınırlarının batısı ve dolgusunda 10 km derinlikte kamışlı hariç Türk Rus devriyeleri başlayacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye etf 3.13%
    1000 puan gapli acar yarin bist..
    5.70>dolar olarak gorebiliriz..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    çok biliyorsun g. oğlan
    100 falan değil. 200 çalışanın 150'si yabancı olan şirketler var. İstanbulun nüfusu kaç milyon 1'den başlayıp bir say istersen. Türkiyede bedavaya çalışacak adamların kapasitesi yurtdışından gelenle eşdeğer olmuyor. Söylediğinin aksine Ceo'lar falan Türk. Ayrıca yabancıların bir çoğu multinasyonel şirketlerde Türkiye gibi operasyonları kendileri için bir zıplama tahtası olarak gördüğü için talepte ediliyor. Dünyadan bir haber yorum yapıp duruyorsun sana kaç kere söyledim benim yazdıklarımı alıntılama Ahmet abla. Engelle geç her boku biliyormuş gibi cevap yetiştirmek zorunda değilsin.
    Bu konu benim iyi bildigim bir konu. Bir suru expat tanidim hicbiri ceo alti degildi

Bu konuyu abd deki sirketlerin hr yetkilileriyle cok konusmuslugum var. Cok cok ozel cok teknik ozel bilgi ve egitim gerekmedikce turkiyenin icinden adam aliyoriz 5 te birine geliyor maliyet diyenler oldu.

HR daki bir yetkili hatta sunuda sormustu. Neden turkiye sozkonusu olunca asiri ilgi oluyor?

Cevap veremedim bilmiyorum dedim. Sozkonusu is istanbul izmit arasi bulunan pirelli fabrikasinda cok ust duzey muhendislikti yani senior engineer pozisyonu. Bundan 10 sene once oldu olay. Abd nin icinden binlerce kisi basvurmus adamda sok olmus bana soruyordu.

Sen bir doktor olarak bu konuyu nereden biliyorsun? Benim ilgi alanima giriyor cunku her turkun hayali tr ye expat olarak donmek ama donebilen hic turk gormedim.

8. Ülkenin Erdoğan'ın arkasında konsolide olmasını sağlayacak kazanımlar sağlanamadan harekat sona ermiş görünüyor. Bundan sonra ekonomiye odaklanacağız. AKP için "Winter is coming".

Not: Benim ilk izlenimim Türkiye'nin Rusya'nın bakış açısına teslim olduğudur. Bir çok konuda geri atılmış gibi görülüyor.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 634/997 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •