Sayfa 897/997 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bir toplum zıvanadan çıkmışsa göreceğiniz, duyacağınız, tanık olacağınız hiç bir rezilliğe, hiç bir şeye şaşırmayacaksınız. Tam dibi bulmadan, herşeyin bokunu çıkarmadan doğru yola yönelmeyeceğimiz belli oldu artık. Lafınm en son sahnelenen bu kareogrofiye değil, ki bu içlerinde savunma güdüsünden kaynaklandığı için en masumu kalır.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. O mizansen için defalarca çalışma yapılmıştır. Hiç mi veli hiç mi idareci hiç mi diğer öğretmenler uyarmadı ki arkadaşı?

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    kim açmış bu topigi.?
    bu şahsın bu topikte veya bu sitede bir payı falan mı var.?
    isteyen istediği fikri kurallar çerçevesinde beyan etmekte özgür mu değil mi.?
    fikirler veya yazdıklarımız belli kalıplar içinde mi olmalı veya belli dusuncelerden izin mi istemeliyiz.?
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    kim açmış bu topigi.?
    bu şahsın bu topikte veya bu sitede bir payı falan mı var.?
    isteyen istediği fikri kurallar çerçevesinde beyan etmekte özgür mu değil mi.?
    fikirler veya yazdıklarımız belli kalıplar içinde mi olmalı veya belli dusuncelerden izin mi istemeliyiz.?
    bir şeye fikir beyan ederken bile laf sokma derdindesin bende sokmaya çalıştığın lafı sokamayacağını söylüyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa yine aldım sattım, sattım aldım ben seni yendimci kardeşlerimin yazıları ile şenlenmiş)))
    bak fener topiğinde ne demişler sana en azından doğru topikte yazmışsın ama gene uslubu becerememişsin kibarca uyarmışlar ama kibarlıktan anlamadığını bilemezler ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    kim açmış bu topigi.?

Yazılanlara gerek şikayet gelince gerekse de re'sen bakıyoruz, kural dışı bir durum varsa gereğini yapıyoruz, bunu defalarca kez sizde yaşadınız. Bu yüzden karşılıklı atışmadan fikirlerinizi ortamı da germeden elbette beyan edebilirsiniz ama forum yöneticisi veya moderatörü şimdi buraya gelsin onlarla muhattap olacağım derseniz kendi yazdığınıza karşı bir yazı göndermiş olursunuz bu da hoş olmaz.. Uygunsuz bir mesaj varsa yönetime bildir ile bize iletin. İyi günler.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

reha gayanın mesajını silenleri protesto ediyorum tam cevap yazıyordum
    eli ayağı düzgün temiz bi yazı idi kendilerinin yazdığı

Sayfa 897/997 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •