Sayfa 965/997 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Öp beni Bünyamin diyor bir noktada bakalım öpebileceğimiz mi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Çok masum bir çok mesajımız hangi gerekçeyle siliniyor muamma.
    Herhalde, bir onsçunun dolar başlığı açması uygun görülmemiştir deyip işi geyiğe bağlıyorum.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ons 3.4 düzeltme dalgasında. Sonrasında 1557.09 üzerinde yeni zirve, sonra 4. dalga düzeltmesi ve 5 ile yeni zirveler yapmalı eğer sayım doğru ise. USD de bunun tersi olarak davranır EUR ya göre, normal şartlarda. Bizde ise MB nin durumuna göre takılır, sistem tıkanıncaya kadar.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ons 3.4 düzeltme dalgasında. Sonrasında 1557.09 üzerinde yeni zirve, sonra 4. dalga düzeltmesi ve 5 ile yeni zirveler yapmalı eğer sayım doğru ise. USD de bunun tersi olarak davranır EUR ya göre, normal şartlarda. Bizde ise MB nin durumuna göre takılır, sistem tıkanıncaya kadar.

Euro da ne bekliyorsunuz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Herhalde, bir onsçunun dolar başlığı açması uygun görülmemiştir deyip işi geyiğe bağlıyorum.

sorunu çözeceğinizi farz ederek cevap vermedim lakin sebep benden alıntı yapmanızdı..

6. Grafiği var mı Sn. JAS?
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Her şey ayhan başkanın başlığı saykoya açtırmasıyla başladı. Saykodan sonra bir de beni devreye soktular. Üstüne tüy dikildi.
    Geçen günkü salça olan buraya Web açsın

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sorunu çözeceğinizi farz ederek cevap vermedim lakin sebep benden alıntı yapmanızdı..
    Biliyorum Dostum, bildiğim için ironi yapıyorum, güzelim yazınızın silinmesi nedeniyle. Ardından güzelim şehir hastaneleri ile ilgili yazı da uçtu. Bir de üniversite hastaneleri üzerinde oynanan oyunları şuraya yazsam,.....
    Oooofffff, of.

Sayfa 965/997 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •