Sayfa 378/997 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: TSK Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı'nı başlatmıştır. Amacımız güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmektir
    O zaman sarı kafaya karşı, operasyon anlamına gelir.

*trump: Abd, fed'e rağmen büyük iş çıkarıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Rabbim ordumuzun yar ve yardımcısı olsun...

oradaki her kardeşim ve abilerim sevdiklerine sağ salim kavuşurlar inşAllah...

4. Amerikan firması Adobe, Paralı ya da Parasız Tüm Venezüela Hesaplarını İptal Etti!!!

Kaynak: https://turk-internet.com/adobe-para...ni-iptal-etti/

5. Yakında tüm Amerikan firmaları aynısını Türkiye gibi ülkelere uygularlar!!!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Amerikan firması Adobe, Paralı ya da Parasız Tüm Venezüela Hesaplarını İptal Etti!!!

Kaynak: https://turk-internet.com/adobe-para...ni-iptal-etti/

6. 13 Kasıma kadar..

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    O zaman sarı kafaya karşı, operasyon anlamına gelir.
    Analizlerin gerçekçi olması Forumu izleyenlere bir avantaj sağlayabilir...

Trump ile 13 Kasım buluşması demek..Türkiye ile Trumpın "ABD ile İşbirliği/ABD nin Talimatı/Tehdidi/Projesi" ne derseniz deyin..ABD yle birlikte hareket ediliyor demek...Zaten Doların gerçekten yükseltilmemesinin/baskılanmasının asıl nedeni bu...YTD

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolarda 5,85 gecilemiyor. Borsa kritik yerde. 100 bin alti 97.500 e kadar dusmesine olanak saglayabilir. Dolarda 5,85 uzeri 6 uzeri boga tuzagina kadar gider bence.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 378/997 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •