Sayfa 442/997 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Ülke nazi Almanyasına döndü, kendi kendimize sansür uygulamamızı bekliyorlar artık. Yok böyle yağma. Adminler desin savaş çığırtkanlığı dışında herşey yasak. Tamam derim. Ben devam ederim üyelikten atarsınız. Burada Türkün Türke propagandası ile eğleşirsiniz artık.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Cevap da mı vermeyeceğiz.? Adam mesajlarımı beğenmiyormuş. Tamam beğenmeyebilirsin, blokla geç. Ben de 10'larca engelli eleman var. Hiç bir tanesine sus demedim.
    Ülke nazi Almanyasına döndü, kendi kendimize sansür uygulamamızı bekliyorlar artık. Yok böyle yağma. Adminler desin savaş çığırtkanlığı dışında herşey yasak. Tamam derim. Ben devam ederim üyelikten atarsınız. Burada Türkün Türke propagandası ile eğleşirsiniz artık.
    Bakın uyardım hala devam ediyorsunuz .. 1. si ortada bir savaş yok savaş cigirtkanligi yapılamaz , 2.si şuan teroristlere karşı bir operasyondayız bunu destekler desteklemezsiniz ama ortamı gerecek sözlerde edilmemeli .. Bakin teroristler bebek çocuk demeden saldırıyor şehit olan insanlarımız var evlerinde otururken suçsuz yere hainler yüzünden hayatlarını kaybediyorlar , askerlerimiz hayatlarının en güzel anlarında vatan uğruna belki bir daha dönemeyecekleri bir yola girmişler bu yüzden Türkiyede yaşıyorsak saygılı olmak zorundayız .. Lütfen !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dışişleri:Misliyle karşılık verileceğinden şüphe edilmemeli(ABD yaptırımları)

Suriye de ABD askerlerine ait bir gözlem noktasının vurulduğu ileri sürüldü. Konuyla ilgili hem Pentagon dan hem de Türkiye den ardı ardına açıklamalar geldi. Milli Savunma Bakanlığı, ABD nin gözlem noktasına herhangi bir atışın söz konusu olmadığını bildirdi. Pentagon yetkilisi ise patlamanın detaylarına ilişkin bilgi toplamaya devam ettiklerini söyledi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakın uyardım hala devam ediyorsunuz .. 1. si ortada bir savaş yok savaş cigirtkanligi yapılamaz , 2.si şuan teroristlere karşı bir operasyondayız bunu destekler desteklemezsiniz ama ortamı gerecek sözlerde edilmemeli .. Bakin teroristler bebek çocuk demeden saldırıyor şehit olan insanlarımız var evlerinde otururken suçsuz yere hainler yüzünden hayatlarını kaybediyorlar , askerlerimiz hayatlarının en güzel anlarında vatan uğruna belki bir daha dönemeyecekleri bir yola girmişler bu yüzden Türkiyede yaşıyorsak saygılı olmak zorundayız .. Lütfen !
    Aynen....katılıyorum....Bunun aksi davranışta bulunanlar süresiz üyeliği yasaklanmalı.elinize sağlık..Asker canını ortaya koyuyor bu ülke için.Herkes haddini bilecek.Mesele ülke ise gerisi teferruattır.Siyasetle işim olmaz ama bu siyasetin ötesinde vatan meselesi.İktidar taraftarı değilim,ama ülkemin ve askerimizin yanındayım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Siz bilirsiniz cevap vermeyeceğim. Ben basından (yerli-yabancı) paylaşımlar yapmakla yetineceğim. Hiç birine de yorum eklemeyeceğim. Her halde bu kadarına da hakkım vardır.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. Brent yukarıda
    Döviz % 5 civarı arttı 1 haftada

Benzin ve motorine en az 30 kr zam bekliyorum
    Bakalım ne zaman açıklıcaklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
    Siz bilirsiniz cevap vermeyeceğim. Ben basından (yerli-yabancı) paylaşımlar yapmakla yetineceğim. Hiç birine de yorum eklemeyeceğim. Her halde bu kadarına da hakkım vardır.
    yok.........
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 442/997 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •