Sayfa 593/997 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. 2017 forum acildi
    Uye oldum
    Trump in ilk konuşması dinledim...
    O gunden beri trump adini duyunca kisa vadeli dolari birakin hisse alin dedim
    Bh senaryo belki 50 60 kez isledi
    Tabi bora yasar o günlerde bana da sardi siddetle
    Sonra takip ettim izledim dikkatlice
    Bu abi birileriyle tartıştiginda bilin ki dolara sopa geliyor hissediyor sanirim sikinti basiyor ve foruma yansitiyor
    Mod lar cikarsin
    Bora nin iletileriyle dolar tl ve bist grafiğini inanirsiniz

2. Buradaki 7 bir mesaj mı?
    QUOTE=guneysu;3823694]Doların hareketleri siyasete bağlı tamamen

Bir yetkili ey amerika ey avrupa dedimi

Dolar aşağı yukarı hareket ediyor

Siyasetin taaa 7 göbeğine bağlı dolar[/QUOTE]

3. Bu başlıkta hisse yazıyorlar bazı hisselerde yazdığım rakamlar mümkün değil diyorlar .

Zaten benim öngörüm sezgilerime göre dolar roketliyecek ama bu ekonomik kriz ile olmayacak gibi geliyor .

2019 sonunda yada 2020 başında Türkiyede içinde İ geçen bir ilde çok büyük yıkıcı bir deprem olması sebebiyle olacak diye düşündüğüm için bunu da açıklamak istedim .

Doların yükselmesi olacak ama etkisi yıkıcı olacak ülke için diyeyim herkese iyi geceler dileyeyim

Erken seçim açıklanmaz ise yılbaşına kadar 6 ay daha sarkabilir diye de not düşeyim

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Pscyokinesis; 19-10-2019 saat: 00:52.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    rakı masasına saygı diye bir şey var sn yönetici
    yanınızdakiler bunu beklemiyor olabilir lakin ben kendim için saygı duyarım
    forumdaki arkadaş anında cevap gelmeyince pek içerlemeyebilir fakat masada oturmanın bir süresi var sonuçta..
    tabii bakış açısı, aynı masa bir daha kurulmaz aynı kişileri tekrar bir araya toplasanız bile, ben öyle öğrendim en azından..
    Doğrudur

Masadaki insanlar da foruma üye

Haydi 10 dk forum arası diyorum

Onlar da bakıyor
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. ok ile işaretlediğim yerlere boşuna gelmemiş.
    pembe ile çizilen yükseleni kırmazsa hızlı,
    mor ile çizilen yükseleni kırmazsa yavaş yavaş yükselecek.
    gideceği yer belli önce 0.786 sonra 1.

tahminim üçgenler çize çize yukarı çıkacak.bunu hızlı mı yapacak yataya bağlayarak yavaş mı yapacak ilerleyen günlerde göreceğiz.

tek detay 5.44ten yükseleni kırıp kırmayacağı

Insanlarin baska insanlar uzerinden.paylasimlar yapmasi ne sacma. Ornegin bora yasarin ya da ne bileyim guneysunun soyledikleri neden beni cok ilgilendirsin ki

Yok ben demistim, yok x kisisi sunu derse tersini yapin benzeri seyler cok cocukca ve hic olgun davranislar degil.

Abi sizin hayatinizda ya gercekten hic renk yok ya da bir seylerle doldurmaya calisiyorsun. Yok su sunu dedi, yok bu bunu dedi. Isiniz gucunuz yok mu anasini satayim.

Bu forum insanlarin dusuncelerini ozgurce paylasmasina sebebiyet veriyor ama inanmak size kaliyor.

Ornegin ben bu forumda deniz43 ile rxpu nun paylasimlarina hastayim. Adamlar gercekten bilgi ve deneyim koyuyorlar ortaya. Dusunceleri ya da paylasimlari bazilarinizi irite edebilir ama bu saygi duymayacaginiz anlamina gelmez. Eminim bu kisilere laf atanlar yuzyuze gelseler bosluklari dolduracak cevap bulamazlar. Bu insanlar cok elestiriliyor, neden cunku bilimsel aciklamalar yapiyorlar burada

Eskiden ben cok grafik ve ekonomi uzerine paylasimlar yapardim ama hicbir ise yaramadigini gorunce vazgectim.

Mesela ayhan baskan benim icin farklidir. Onun o agirligi muhtesem bir sey. Adam bana itibar puani verdiginde bile 2 kat mutlu oluyorum mesela

Yine mesela Meteposta nin surekli kurtler ve turkluk uzerine olan yazilarindan nefret ediyorum ama bu yazilarini sevenlerin ve alicisi olduguna eminim

Saygi duymayi ogrenin. Insanlari kategorize etmeyin. Burada ki insanlari gercek hayatta tanimiyorsunuz ve tanimadiginiz insanlaf hakkinda hukum vermeyin

Ben daha 30 yasindayim ve su yukarida yazdigim olgunluga eristiysem sizlerin cok daha fazlasini yapmasi gerek. Cunku cogunuz benden yasca buyuksunuz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Uruguayli hazar Eduardo Galeano ne diyor bak

La vida es darse, darse noy allegre mas alta

Yani diyor ki

Bu hayatta en buyuk mutluluk insanlara bir seyler vermektir, bundan daha buyuk bir mutluluk yoktur

Yine Goethe ne diyor

Insan kendini yalnizca insanda tanir

......

Burada egosunu tatmin etmek isteyen insanlara aciyorum. Bu hayatta bu kadar mi yalniz bu kadar mi basarisiz oldunuzda egonuzu burada tatmin ediyorsunuz.

Azicik bilincli olun, farkindaliklara saygi duyun. Olumlu dunya lan. Azicik kiymet bilin

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vay XXX kodumun, ahali felsefe koduda!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 593/997 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •