Sayfa 849/997 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dışarıda yemek içmek tatil bölgesinde pahalıya patlar .

Arkadaş maço hanım hazırlıyor çalışıyor tatilde temizlik ev işleri yemek vs

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz bu sene Bodrum'da oda kahvaltı otelde kaldık. Gözlediğim kadarıyla Bodrum Merkez, Gümbet ve Bitez'de sahilden 300-500 metre uzaklıkta makul fiyatlı restaurantlar vardı. İstanbul fiyatları değil tabi ama herşey Dahil kazığı ve kalitesizliği ile de kıyaslanmaz.

Kahrını çeken hanımları olan maçolar da hanımlarının kıymetini bilsin, nesilleri tükeniyor çünkü.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Burada yaptığı konuşmada, ekonominin kötüye gittiğini belirten ekonomist ve akademisyenleri hedef alan Albayrak, "Birileri çıkacak, isimlerinin başında ekonomist, profesör yazan ama bu ülkeye zarar vermeye çalışan, nereye hizmet etmeye çalıştığı, hangi tabloları çizerek, milleti korkutmaya, Türkiye aleyhinde bir algı oluşturmaya çalışan bu kişilerin, terör eylemlerinde gördüğümüz ekipten farkı yok." dedi.
    Kaynak Yeniçağ: Berat Albayrak 'ekonomi kötü' diyen ekonomistleri 'teröristlere' benzetti!

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...ti-255416h.htm

Hangi konu olursa olsun,ister KÜRT SORUNU,ister BARIŞ PINARI HAREKATI farketmez,farklı fikirleri boğmaya,yok etmeye çalışırsak,bu iktidarın dümen suyuna girersek,sıra bir gün mutlaka size de/bize de gelecektir..
    Defalarca demokrasiyi amaç değil araç olarak görüyorum diyen birinin damadından farklı davranmasını beklemek ancak saflıkdır...
    İstediği gücü buldukça adım adım planını uygulayacaktır...
    Bazı şeylere cesaret edemiyorsa yeteri kadar güçlü olmadığına inandığındandır...

Arkadaşlarım/kardeşlerim/yoldaşlarım yalvarıyorum sizlere açıkgöz olun,girmeyin şunların dümen suyuna ...
    Ne yani ben ekonomi kötüye gidiyor/gidecek diye düşünüyorsam terörist mi olmuş oluyorum?

saygılar/başarılar
    Sn Tengri kritik bir zamandan geçiyoruz aşağıdaki maddeyi ihlal etmeyelim

Madde 216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve
    düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından
    açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar
    hapis cezası ile cezalandırılır

3.  Alıntı Originally Posted by Bayrak Yazıyı Oku

Madde 216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve
    Amacınızın beni ufak yollu tehdit etmek olduğunu düşünmek istemiyorum...
    Silivri ye kış geliyor diye tüm iyi niyetinizle beni uyardığınızı düşünüyorum..
    O zaman size cevabım;Siz onu bana değil bakana hatırlatın...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Ekonomiye pembe gözlük takıp bakmayanları sitecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Bayrak Yazıyı Oku

Ne gibi bir kritik zamandan geçiyoruz, hangi zamanın kritik olduğuna kim karar veriyor? Cumhuriyetin bekçilerini kıytırık bir hapis cezasıyla mı korkutacaksınız? Senin gibilerin ağababası gelsin hapis nedir ki?
    İstersen telefonumu adresimi de vereyim git nereye şikayet ediyorsan et.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ekonomiye pembe gözlük takıp bakmayanları sitecekler
    Hiçbir şey yapamazlar.

7. Muhaliflere her fırsatta "terörist" diyenler gelmiş burada halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmenin suç olduğundan bahsediyor.

Suçlu arıyoranız ayanaya bakın önce aynaya.

8. Trump a rağmen dxy çok sağlam.. benchmark denen 10 yıllık ABD tahvilinin nerdeyse kırk yıllık ayı piyasasından çıktığına dair kuvvetli emareler var..devam ediyor..

Öte yandan altın ve gümüşte tekrar sert satışlar başladı..

Japonya ve Avrupa tepetaklak giderken Amerika sağlam yükselecek; beklentilerin aksine.. çünkü artık no more free trade...

Burada izlenmesi ve anlaşılması gereken benchmark ın hareketi.. zaten ayının ölüm haberi teyit edildiğinde pek çok açıdan epey geç olacak... 🙂

Sayfa 849/997 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •