Sayfa 311/997 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. İşin sevinilecek bir tarafı var!!!!

Dolaylı vergide gidilecek yer kalmadı. Bıçak kemiğe dayandı!

Belki artık mecburen bazı zenginlere de doğru düzgün gelir vergisi uygulamaya başlayacaklar.

Yakında ilk başta sarı taksi plakalarına ve çok fazla gayrımenkulu olup vergisini eksik verenlere yamanacaklar seve seve.

BETER OLMADAN YETER OLMAZ!

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), 7 Ekim'den geçerli olmak üzere otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde ortalama yüzde 20 zam yapıldığını bildirdi.

Not: Herkes rahat olsun, Bu zamların enflasyon rakamlarına etkisi olmayacak.

2. bu yönetim gitmediği sürece asla döviz bozmayacağım.gittikleri günün sabahı full TL ye döneceğim ve endekse dalacağım.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Olsun yeni yol cok guzeldi..

150km/h ortalama hiz ile kisa surede geldim Izmir'den Istanbul'a..

Reyiz yol kullanilsin diye hiz cezasi da gondermiyormus..

Bir Porsche gecti yanimdan ki hizi en az 200km/h idi..

Syg,
    Elektronik radar oldukca dediklerinize kimse inanmaz

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    bu yönetim gitmediği sürece asla döviz bozmayacağım.gittikleri günün sabahı full TL ye döneceğim ve endekse dalacağım.
    En az 50 sene bekleyeceksin

5. Halk zamlardan pek memnun lütfen daha da arttırarak devam edin diyorlar. Milli zam günü olsun her ay o gün bayram edelim diyorlar. Bu gün bir kadın Çaykur çaya 30 tl verirken bir görecektiniz. Kadına dedim 22 liraya doğadan geleneksel çay daha güzel şu markette dedim ama gitti 30 tlye o çayı aldı ama baya düşündü... Bence 17 liradan bir kuruş fazla etmez... Neyse halk memnun biz memnun.

6. Paniğe gerek yok hersey kontrol altında...uçuk kaçık fiyatlar veriliyor..çok dikkatli olmalı..iyi olcak inşallah...

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Halk zamlardan pek memnun lütfen daha da arttırarak devam edin diyorlar. Milli zam günü olsun her ay o gün bayram edelim diyorlar. Bu gün bir kadın Çaykur çaya 30 tl verirken bir görecektiniz. Kadına dedim 22 liraya doğadan geleneksel çay daha güzel şu markette dedim ama gitti 30 tlye o çayı aldı ama baya düşündü... Bence 17 liradan bir kuruş fazla etmez... Neyse halk memnun biz memnun.
    Valla küçük paketi varsa deneyeyim, ben hep CAY-KUR Tiryaki alırım, hangi marketler satıyor?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Bazı ürünlerde yapılan fiyat güncellemelidir..fiyat istikrarları içindir zaten uzun aylardan beri yapılmadı

öldük bittik mahvolduk edebiyatı yapılmamalı..iyi olcak inşallah..sabır...

Sayfa 311/997 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •