Sayfa 245/997 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. 10 dakika önce yayınlanan 25.9.2019 tarihine ait BDDK verilerine göre döviz mevduatlarında cumhuriyet tarihinin yeni rekoru kırılıdı.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    takip etmeyi bıraktım ben ne yapacaklar 12-13le mevduat mı yapacak?
    ee yapıyoduk 2 sene öncesine kadar
    14 bulan zil takıp oynuyordu..
    darbe ertesi burgandan 11.75 den bağlamıştım çok iyi hatırlıyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    takip etmeyi bıraktım ben ne yapacaklar 12-13le mevduat mı yapacak?
    2 sene öncesini ne çabuk unutuyor türk halkı

4. unutmadık. yaşananlar ve risk seviyesi aynı mı?

5. Herkese merhaba. Bu ilk mesajım . Gözlemim o ki. Hükümet eldeki dth ları bozdurma derdinde . Sanal bir rahatlama ( ama çarşı pazarda bu yok) ve suni bir piyasa göstermekte.. Bu kamu bankalarının yazdıkları zararlar kimin cebinden cıkacak acaba ya da varlık fonu ortaklığı..Ülkede demokratikleşme ve hukuk sistemi düzelmedikçe . Halk kendini güvende hissetmedikçe ne yatırım yapar ne dth ları bozdurur. Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    O dolarcilari perisan edecekler..

Syg,
    Söyler ama yapamaz. Kolay değil o işler.
    En çok dolar alan kesim kendi seçmenleri.

Ortalıkta dolar fotokopisi yakıp amerikaya küfreden o bademlerin evleri deste deste fiziki dolar dolu.

*hazine: “türkiye brüt dış borç stoku”, 30 haziran 2019 tarihi itibarıyla 446,9 milyar abd doları olarak gerçekleşmiş olup stokun milli gelire oranı ise %61,9 olmuştur

*hazine: 30 haziran 2019 tarihi itibarıyla “türkiye net dış borç stoku” 268,3 milyar abd doları olarak gerçekleşmiş olup stokun milli gelire oranı %37,2 olmuştur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, dünyanın İran'ı kontrol altında tutmaya yönelik adımlar atmaması halinde "Petrol fiyatlarının hayal bile edilemeyecek seviyelere yükseleceğini" söyledi.
    Suudi Arabistan ile İran arasında çıkacak olası bir savaşın küresel ekonomiyi yerle bir edeceğini ifade eden Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, iki hafta önce Suudi Arabistan'ın petrol tesislerine düzenlenen saldırılardan Tahran yönetimini sorumlu tuttu. Selman, "Eğer dünya İran'ı engellemek için güçlü ve kararlı adımlar atmazsa küresel çıkarları tehdit eden yeni eylemler göreceğiz. Petrol arzı sekteye uğrar, fiyatlar görülmemiş seviyelere çıkar" diye konuştu.

Sayfa 245/997 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •