Sayfa 728/997 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ankaradaki şehir hastanesi 1 yıl olmadan battı. Döner parası ödeyemiyorlar.yakında kayyum aracılığı ile devlete yamar birileri.
    Yazmayacaktım ama ; Geçen gün Ankara şehir hastanesinden MHRS üzerinden 20 günde alamadığım randevuyu sabah saat 07:30 da bizzat giderek poliklinik sekreterinden aldım. Benim gibi 40 kişiye randevu verdiler. neden internette dolu görünüyor dediğimde cevap yok. İlk defa gittiğimden Tarım bakanlığı önünde otobüsler kalkıyormuş dediler ama ben yürümeyi tercih ettim. Girişe bir yerleşke krokisi bile koymamışlar. Ortopedi hastanesini bulana kadar bütün yerleşkeyi tur atmışım. Güvenlik görevlilerine hastaneyi sorduğumda çok ilgisizdiler ve yanlış yönlendirdiler. Çalışanlar bezgindi.

Buna rağmen sonuçtan memnunum. Nedeni ; Kemik tümörü polikliniğinden hoca muayenesi diye aldığım randevuda aslında hocanın değil asistanın muayene yaptığını muayene sırasında sohbette öğrendim. genç asistan çok idealist biriydi. Hocasına tüm tahlil ve görüntülemeleri telefondan göndererek ısrarla bakmasını temin etti. Beni dışarıda 40 dak. oturtarak sonuçlanan bir tedaviyi sağladı.

ABD temsilciler meclisi, Türkiye’nin Suriye operasyonu ile ilgili yaptırım yasa tasarısını oyladı.

Kabul: 403
    Red: 16

3. ABD Temsilciler Meclisi, Ermeni tasarısını kabul etti. 405 lehte oya karşın yalnızca 11 red oyu alması tasarının Senato'dan da Trump'ın veto ihtimalini ortadan kaldıracak çoğunlukla geçeceğine işaret ediyor. Bu yasa tasarısı Türkiye'nin her 24 Nisan'da engellemekle övündüğü bir girişim olarak basınımızda yerini alıyordu.

https://www.mynet.com/abd-temsilcile...i-110106069339

Dolar şu anda 5.75'lerde seyrediyor. Görünen o ki her bir yasa birer kuruşluk etki yaratmış.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    ABD Temsilciler Meclisi, Ermeni tasarısını kabul etti. 405 lehte oya karşın yalnızca 11 red oyu alması tasarının Senato'dan da Trump'ın veto ihtimalini ortadan kaldıracak çoğunlukla geçeceğine işaret ediyor. Bu yasa tasarısı Türkiye'nin her 24 Nisan'da engellemekle övündüğü bir girişim olarak basınımızda yerini alıyordu.

Dolar şu anda 5.75'lerde seyrediyor. Görünen o ki her bir yasa birer kuruşluk etki yaratmış.
    Münasip yerine kına yakarsın herhalde, bu müjdeli haber için!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    ABD Temsilciler Meclisi, Ermeni tasarısını kabul etti. 405 lehte oya karşın yalnızca 11 red oyu alması tasarının Senato'dan da Trump'ın veto ihtimalini ortadan kaldıracak çoğunlukla geçeceğine işaret ediyor. Bu yasa tasarısı Türkiye'nin her 24 Nisan'da engellemekle övündüğü bir girişim olarak basınımızda yerini alıyordu.

Bir baglayiciligi yok merak etme,

Seninkiler aynel arap munbic v.s oradanda tsk nin ayaklari altinda ezilmemek icin kacmislar,
    Kaynak soygu..

y.t.degildir..

6.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Bir baglayiciligi yok merak etme,

y.t.degildir..
    Bağlayıcılığı olduğunu mu yazdım ki "bağlayıcılığı yok" diye cevap veriyorsun. Cevap vermek için cevap vermek derler buna. Aklınız karıştı herhalde..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yahu yanlış mi hatırlıyorum...Hani ateşkes yapıp PYD ye ilk 120 saatlik müddeti verdiğimizde Trump Türkiye'ye karşı alınması düşünülen tüm yaptırımların kaldırıldığı sözünü vermemiş miydi? Ne oldu? Gene kandirildik mi? Hiç huzur yok mu?; Çavuşoğlu gene başladı "yok hükmündedir" demeye...

8. Türkiyenin karşı atak olara;

1) Avrupa’ya göç etmek isteyen tüm mültecilere acil kolaylık ve her türlü imkanın sağlanacağını açıklaması yeterlidir. Hepsi hazır ola geçerler.

Zaten yapmadığımız hata şimdiye kadar!

2) Tüm Amerikan yazılım ürünlerine kamuda, telekomünikasyonda ve bankalarda kullanım yasağı getir, yine hazır ola geçerler!

Zaten yapmadığımız hata şimdiye kadar!

Bu 2 sini hemen acilen yapmamız gerekiyor. Yoksa bu defa Ermeni tasarısı kesin geçer...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku

Sayfa 728/997 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •