Sayfa 745/997 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Medwig bu nasil bir azim nasil bir calisma. Hayran oldum resmen. Fazla mesai yapiyorsun bu aralar. Butun sirket bilancolarini yayinliyorsun. Senin hakkin odenmez.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Güzel indirdiler

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Alamıyorum. Mavi kart imtiyazına sahip olanlara yabancıdan yabancıya satış yasak. Mavi kartı geri verirsen (bu durumda 9 ile başlayan başka bir tc kimlik no veriyorlar) o zaman mümkün.
    Sn rxpu, TC Uluslararası Göçmen Koruma vs vs diye yazan ve 990 gibi başlayan nolu kimliklere sahip 18 yaş ve üstü mesela Irak’lı Türkmen’lerin ülkemizde ne tür alım satım, ticarî vs hakları olduğu konusunda bilginiz varsa lütfen paylaşabilir misiniz? Teşekkür ederim.

*fed/powell: Fed varlık balonları görmüyor

*fed/powell: Fed hali hazırda büyük finansal dengesizlikler görmüyor

*fed/powell: Işletme yatırımları ve imalatta küresel bir toparlanma görmeliyiz, faiz oranları işletme yatırımlarındaki ana faktör değil

*fed/powell: Likidite akışına yardım edecek tedbirleri değerlendirmeye devam ediyoruz

*fed/powell: Hazine kağıdı alımları, repo operasyonları en azından ocak ayının sonuna kadar devam edecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*fed/powell: Psimetrik yüzde 2 enflasyon hedefine ulaşmak için yollar düşünmeye devam ediyoruz

*fed/powell: Para politikası çerçevemiz için gözden geçirme gelecek yılın ortasına kadar devam edecek

*fed/powell: Enflasyon bekleyişleri bizim para politikası çerçevemizin merkezinde

*fed/powell: Görünüm fed beklentileriyle tutarlı olmaya devam ettiğin sürece cari para politikası uygun olmayı sürdürecek

*fed/powell: Fed şu an için faizleri artırmayı düşünmüyor

*fed/powell: Fed, ekonominin bu yıl ters rüzgarlara dayanmakta olduğunu görüyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*fed/powell: Görünümde değişiklik olması halinde politikamızın yönünde değişiklik yapabiliriz

*fed/powell: Ekonomideki, görünümdeki gelişmeleri yakından izleyeceği, verilere, risklere bakacağız

*fed/powell: Rezervleri artırmak uzun vadeli menkul kıymet arz ve talebini etkilememeli

*fed/powell: Rezervleri artırmak uzun vadeli menkul kıymet arz ve talebini etkilememeli

*fed/powell: Maksimum istihdam ve fiyat istikararı görevlerimiz çerçevesinde faizleri indirdik

*fed/powell: En önemli şey rezervleri 1,5 trilyon dolara çıkarmak

*fed/powell: Fed enflasyon bekleyişlerini yüzde 2 hedefi ile tutarlı seviyede çıpalamaya güçlü şekilde bağlı

Sayfa 745/997 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •