Sayfa 633/997 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Boyle bir gunde benjamin dusuyorsa yoruma gerek varmi..

y.t.degildir..

2.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    ABD, 8.9 milyar$ tazminatı Türk halkına ödettirecek öyle mi!
    Cumhuriyet baş savcısı da ABD aleyhine PKK terör örgütüne destek olarak Türk halkına verdiği zararın tazmini için T.C mahkemelerinde 18 milyar$lık dava açmalı.. Batı ile müttefiklik zaten bitmiş inceldiği yerden kopsun..
    O parayı ödeyene de hain derim..
    Cok mantikli

y.t.degildir..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Senin bu expat dedigin toplasan 100 kisi degildir ve ceo falandir

Hicbir akli basinda sirket turkiyede bedavaya calisacak adam varken yurtdisindan adam.getirmez
    çok biliyorsun g. oğlan
    100 falan değil. 200 çalışanın 150'si yabancı olan şirketler var. İstanbulun nüfusu kaç milyon 1'den başlayıp bir say istersen. Türkiyede bedavaya çalışacak adamların kapasitesi yurtdışından gelenle eşdeğer olmuyor. Söylediğinin aksine Ceo'lar falan Türk. Ayrıca yabancıların bir çoğu multinasyonel şirketlerde Türkiye gibi operasyonları kendileri için bir zıplama tahtası olarak gördüğü için talepte ediliyor. Dünyadan bir haber yorum yapıp duruyorsun sana kaç kere söyledim benim yazdıklarımı alıntılama Ahmet abla. Engelle geç her boku biliyormuş gibi cevap yetiştirmek zorunda değilsin.
    Ytd

4. Ne oldu benjamine ateskeste bitiyor bugun ...

y.t.degildir..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Benjamin çok belli ki idare eliyle veya yurtdışı müdahale gelmediği sürece çok hareket etmeyecek. DTH'larda hacminin tepesinde seyrettiği için yurtiçi hareketlerinde sınırlı kaldığını gözlemledik.

Bundan sonra ekonomik göstergelere göre sıkışmış bir durumdayken devlet eliyle devalüe edilmesini bekleyeceğiz gibi duruyor.
    Ytd

6. "Barış Pınarı Harekatının ilk aşaması bitmiştir, bundan sonraki aşama güvenli bölgenin ikamesini sağlayıp, ülkemizde bulunan Suriyeli kardeşlerimizin bir an önce bu bölgelere yerleştirilmesi olacaktır"

Gibisinden bir açıklama gelirse, nasıl olur acaba diye düşünüyorum?

Türkiye etf 3.13%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Putin: Dönüm noktası olacak bir karara vardık. Dışişleri bakanlarımız vu konuda açıklama yapacak

Türkiye Etf: +3.21%

Sayfa 633/997 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •