Sayfa 323/997 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

ABD bölgedeki askerlerini çekiyor/ CnnTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Açıklamada desteklemeyecek denilmiş. Yani destek değil köstek olacağız gibi bir dil kullanılmış sanki.
    Karsida gelmeyecez mecburen diyor karizmayi kurtarmak icin abd,operasyondan haberimiz var diyor dunyaya yoksa daha kimse iplemeyecek abd yi.

y.t.degildir..

3. Cumhurbaşkanı bu operasyonu yapsın ellerinden öperim. Ama diğer yanlışları doğru olmaz. Dolar ne yapar bilemem ama zamlar çok güzel.

4. İki arada bir derede binlerce IŞİD teroristini bize kitledi ABD.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    İki arada bir derede binlerce IŞİD teroristini bize kitledi ABD.
    Bizde özgür suriye ordusuna kitleyeceğiz. Ancak soru hala ortada duruyor bu işin sonucu ne olacak ? Nihai barışın gelme ihtimali var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı bu operasyonu yapsın ellerinden öperim. Ama diğer yanlışları doğru olmaz. Dolar ne yapar bilemem ama zamlar çok güzel.
    Sevinmeliyiz..
    Bu yuksek Zamlar yapilmazsa enflasyon baska nasil dusebilir ki ?......

7. Son dakika: Köprü ve oto yollardan sonra tren ve PTT ücretlerine de yüzde 20 zam yapıldı

8. TR, bu operasyonu basarili bir sekilde tamamlarsa Suriye de masada eli tam guclenir....Multecilerin en az yarisindan kurtuluruz......

PKK nin silahli gucu 1-2 yil icinde tamamem dagilir.....Ama ondan daha tehlikeli olan ve ayni amac ve hedefler icin mucadele eden orgutun legal ayagi, HDP yasal haklar korumasi altinda PKK adina mucadelesine devam edecek.....Bundan dolayi ilk firsat yada ilk gaflet aninda PKK ISID gibi , bir gun aniden yeniden ortaya cikacaktir.

Sayfa 323/997 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •