Sayfa 215/997 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Bizim arkadaşın toyotasının sol yanına adana da kamyon carptı.Toyota servis 10 bin -15 bin dedi hasara.Özel servis 4-5 bine yaparız abi dedi. Sigorta resmi servisi olmalı deyince toyota resmi servsine gittiler. Servis 10.508 tl fatura cıkar diye rapor verince sigorta şirketi 2008 arabanın ederi ne perte cıkaralım vs diye konuşmaya başladı.Arkadaş zor ikna etti ee perte cıkaracagı hasar ne camurlukta ezilme kaputta hafif eğrilik sol far ve dikiz aynası kırık.Bunlar komedi adamlar.
    Benim arabanin hikayesi de su. Aracin sahibi kodoman. Araci vuruyor. Kaputun sadece on tarafinin yarisindan azi boyali. Adam diyor alin bu araci perte ayirin ben daha binmem. Sigorta sirketi de el adami kiramadigi icin araci perte ayiriyor. 35 binlik hasar kaydi yaziyorlar. Oysa ki aracin motorunda en ufak bir darbe yok, airbaglerde acilmamis.

Bu olayi suistimal ediyor boylece

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Benim arabanin hikayesi de su. Aracin sahibi kodoman. Araci vuruyor. Kaputun sadece on tarafinin yarisindan azi boyali. Adam diyor alin bu araci perte ayirin ben daha binmem. Sigorta sirketi de el adami kiramadigi icin araci perte ayiriyor. 35 binlik hasar kaydi yaziyorlar. Oysa ki aracin motorunda en ufak bir darbe yok, airbaglerde acilmamis.

Bu olayi suistimal ediyor boylece

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben dahil herkesin küfrettiği emlak piyasası, ikinci el araç piyasası yanında ana okulu müsameresi gibi kalır.

3.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ejder meyveli smoothie ile aloe veralı bilmem ne balığıydı.
    Fakültenin kantincisi değişmiş. Aradım ejderha suyu var mı dedim. Hocam o ne ki dedi. Hani dedim reis içiyor. Ha hocam yok ama bir sordurayım dedi. Gelir belki kantine bizde içeriz

4. Ejder meyvesi artık ŞOK marketlerde bile var...Dün akşam gördüm eve giderken uğramıştım...Tanesi 6.75 TL idi...

Mersin ve Alanya taraflarında bolca yerli üretim var artık...

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ejder meyvesi artık ŞOK marketlerde bile var...Dün akşam gördüm eve giderken uğramıştım...Tanesi 6.75 TL idi...

komodo ejderi mi bunlar
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ejder meyvesi artık ŞOK marketlerde bile var...Dün akşam gördüm eve giderken uğramıştım...Tanesi 6.75 TL idi...

Benim aradığım ejderha suyu abi. Bim üretimi de olabilir farketmez. Le ejderhaya da razıyım.

7. 70 e baraj kurdu yine ustune izin yok hisse senedi gibi sanki koskoca dolar
    200 milyar dolar iyi para
    Dolar al emanet et sat de bunu dolarin cikmasini bekle
    Guzel is

8. çok sıkıştı bi yana kopacak bakalım ne tarafa
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 215/997 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz