Sayfa 62/308 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 489 - 496 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. iki günde 4 TL den 5 TL ye geldi, %25 yaptı, Allah bereket versin...

2. vay be uyuyan devi uyandırdılar...yönetim kurulundan birinin satmak istedigi 500 bin lot ta satılmıştır artık...

3. Metronun maliyetinin çogunlugu kabaca 4-40 ila 4.80 arasında diye tahmin ediyorum. Daha düne kadar 5-10 bn lotla günü tamamlıyan hissede yüksek işlemler dikkat çekici. Kısaca metronun maliyet fiyatı çokta aşşalarda degil. Bu hisseden okadar alış yaparak bu fiyatlardan çıkmalarının mümkünatı yoktur. Kısaca çıkış ort. 4.60 fiyat olarak alırsak enaz 9,00-10,00 liralara kadar taşıyarak yadire yedire 7.00-7.50 gibi ortalamalardan çıkabilsin. Bize, limon kasalarının üzerinden hisse alıp satan ustalarımız öyle ögretmişti. Bugün 5.03 den biraz pozisyon açtık. Hedef fiyatım 8.00-9.00 arasıdır. Ayrıca tahtada galip varsa çok astronomik rakamlarda görülebilir. Y.t.d.

4. Metronun aldıklarının 1.300.000 lotu Denizbank'a gitmiş. 516.000 de Yatırım ortaklıklarının takasına girmiş. Enteresan... İzleyelim bakalım daha neler göreceğiz. Buralarda tutunduğu her saat hissenin güçlendiğini düşünüyorum ama çok büyük beklentilere de girmemek lazım. Çok ortaklı bir yapı bu birinin kafasına mal yemeden çok yukarı taşıması imkansız. 2017 boyunca ortaklardan gelen Akyatırım ve Finans'ın 4 lira altına mal vermek için hergün nasıl kıvrandığını ve kimsenin de blok alıcı olmadığını unutmamalı.

Biliyorsunuz bu hisse gerçek anlamda halka arz edilmemiş bir hisse. Halka arz edilen hisselerin büyük kısmı geri alım garantisi ile geri alınmıştı. Şİmdilerde büyük ortaklardan bir grubun bir miktar satış yapmak için hisseyi hareketlerdirdiğini tahmin ediyorum.

Bu hareket iyi bir satış fırsatı olabilir ama buralar hala ucuz.

5. Metro grup alıp verir hisse almak kolaydır sorun bu hisseleri 3-5 kişiden blok alıp nasıl geri kimlere verecegi malum kademeler 100 lotlar alıcı var

bera da aldı 9 milyon hisseyi çıkamadı daha Pagyo da işi kolay degil !!!

ayrıca patron böyle bir niyetleri oldugunu sanmıyorum ...

6. Yarın bende son günün. Enaz yarın 5.50 üstü kapanış yapmazsan satış tuşuna basmaktan çekinmem.

seneye hissesine güvenenler
    linke tıklayın
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri alınmaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    1 yıl sonra kim birinci kim doğru hisseleri seçmiş görelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. gün sonu pasta atacak var mı? tşk,k

Sayfa 62/308 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •