Sayfa 15/146 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1167 madde; 113 - 120 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. 1 dk hisse nasil satis ile asagi geliyor gucu yok

2.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Bu forumda ki Freddy meselesi nedir onu merak ettiğimden foruma üye oldum Biri bana Freddy anlatabilir mi?
    Kardesim,freddy,meselesi,die bisey yok
    Insanlara duzgun bilgi verdik dudu kalkti dedi,200 olur herkez onu dinledi insanlara ay,i,fikirde olmadin birsey,soyle hepsi sana,karsi olur ama,gel,gorki hisse,asagi,gider temel,teknik sebebleri,acikladik yok 200,kesin, olur dedi,ddu,bakin,bakalm,olacakmi 😄😄😄😄

3. Günlükte pinbar yapısı var bugün sabah testini yaptı şimdi yukarı koparırsa 141,00 e doğru bir atak yapabilir.
    Ana direnç 141 onun üstü zaten 2 yıllık dip formasyonunun sonu.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by freddy12 Yazıyı Oku
    Insanlara duzgun bilgi verdik dudu kalkti dedi,200 olur herkez onu dinledi insanlara ay,i,fikirde olmadin birsey,soyle hepsi sana,karsi olur ama,gel,gorki hisse,asagi,gider temel,teknik sebebleri,acikladik yok 200,kesin, olur dedi,ddu,bakin,bakalm,olacakmi ��������
    200 değil hedef 210 TL.

Bugüne bugün son 3 gündür 2000 adet tüpraş hissesi alarak bu hedefe istinaden yatırımda yaptım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Bu forumda ki Freddy meselesi nedir onu merak ettiğimden foruma üye oldum Biri bana Freddy anlatabilir mi?
    bu ayarsız feride yükselişlerde ortada yok fakat ne zaman düşüş olsa başlar evet yabancı mal çakıyor hedef 100 tl yazar bu ayarsız yazmaya başladığında orası alım yeridir indikatör dür kendisi

6.  Alıntı Originally Posted by freddy12 Yazıyı Oku
    Insanlara duzgun bilgi verdik dudu kalkti dedi,200 olur herkez onu dinledi insanlara ay,i,fikirde olmadin birsey,soyle hepsi sana,karsi olur ama,gel,gorki hisse,asagi,gider temel,teknik sebebleri,acikladik yok 200,kesin, olur dedi,ddu,bakin,bakalm,olacakmi 😄😄😄😄
    Niye seni dinleyelim niye duduyu dinleyelim ya...salak miyiz biz...raporlar yatirimlar ortada dudu 200 mu diyor ben uzun vadede 500 olcak diyorum bak hedef de veriyorum.Cumlede sozcuklerin arasina virgül koyma bos yere bir de insanlara salak muamelesi yapma yuzde 83 u yabancilarin elinde olan şeffaf ve yatirim yapan kârini paylasan bir rafineri bu....Seni zerre iplemiyoruz ama Dudu yu da gözü kapali dinlemiyor millet Dudu senin gibi sallamiyor veya diğerleri....
    bu forumdakiler Tupras in piyasadaki hisselerinin tirnagi bile olmayacak etkide kalkip burda ego tatmini yapiyorsun.
    Kimse salak değil bana döylediklerinle ilgili bir tane rapor ortaya koy okuyayim.Kendinden salliyorsun mesnedsiz....Yok borcu var zart zurt borc varsa yatirim da var bekledigi kar da vsr dagittigi ortada gecmisi ortada....ayip ya....

7.  Alıntı Originally Posted by freddy12 Yazıyı Oku
    Suanki f/k degeri sektorun 400,baz ustunde 2020 deki ekonomik riskler bu petrol olayi ile guclendi amerikan ekonomisi cok iyi olmasina ragmen 2020deki olusacak durgunluk riski yuzinden 50 baz faiz indirimi yapildi bilenler bilir 2016 a kadar faiz artirana,kadar ne tuprs artmisdir nede borsa uzun bir zaman yatay seyredecek bir surece girdik buyuk,itimal ile tuprs 200 gunluk,haftalik 105 110 bandinda cekilecek onumuzdeii 1 yil olmasini bekliyorum suan ne hisse alinir ne tl,e guvenilir riskleri cok ytd .. Tuprs cok,iyi,bilanco dahi getirse fiyatinin,artmasi,beklenmemeli cunku,ekonomik,oncelik bilanco,degil
    Sayın Freddy,
    Boş verelim insanlar para print edip hisse senedi bono tahvil satın alsınlar mesajı sezinledim bu iletinizden.
    Siz sınırlı kaynaklardan neyi öneriyorsunuz? Bitcoin, gümüş, altın?
    Saygılar..

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Başlığın maaşlı trolu bu herhal yahu bunları Ekrem başkan kovmamismiydi ne is, İBB nin önünde en son eylem yapıyorlardı.
    Neymiş resesyon varmisda , bilmemneymisde bütün kuşları duduklediler bir tek resesyon kaldı.

Sayfa 15/146 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •