Sayfa 222/416 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,135
    Gelsin paralar bozulmasin aralar..

Parasiz gitmez bu kagit..

Pamuk eller cebe

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. bu alış temettü alışı değil a1 capital alıyor 6 k aldı temettü zamanı takaslarda sadece 141 lotu vardı çalı arkası bekleyenler bitmez bu hissede zaman yaklaşıyor arkadan bakmaya devam edecekler satanlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,135
     Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    bu alış temettü alışı değil a1 capital alıyor 6 k aldı temettü zamanı takaslarda sadece 141 lotu vardı çalı arkası bekleyenler bitmez bu hissede zaman yaklaşıyor arkadan bakmaya devam edecekler satanlar.
    Daha iyi o zaman..

Syg,

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Daha iyi o zaman..

Syg,
    adam profesyonel çok iyi zamanlama ve yerden yaptı alışı ve devamı gelecek gibi bugün 10 k yaparsa şaşırmam ama fiyatı yükseltmeden yapması çok klas bu onun için hoş bizim için hoş olanı ise tahtaya bir profesyonlin gelmiş olması bi fon lafı vardı dilleniyordu geçenlerde bende bu fon olamaz demiştim işte şimdi bu fon olabilir diyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    adam profesyonel çok iyi zamanlama ve yerden yaptı alışı ve devamı gelecek gibi bugün 10 k yaparsa şaşırmam ama fiyatı yükseltmeden yapması çok klas bu onun için hoş bizim için hoş olanı ise tahtaya bir profesyonlin gelmiş olması bi fon lafı vardı dilleniyordu geçenlerde bende bu fon olamaz demiştim işte şimdi bu fon olabilir diyorum.
    Sevgili dostlar bu A1 Capital in namı pek hoş değildir borsada ama alıyorsa tabi ki iyi çünkü sığ tahta olduğunu girdi mi çıkmanın zor olduğunu bizden daha iyi biliyordur tabii hayırlı olsun

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar bu A1 Capital in namı pek hoş değildir borsada ama alıyorsa tabi ki iyi çünkü sığ tahta olduğunu girdi mi çıkmanın zor olduğunu bizden daha iyi biliyordur tabii hayırlı olsun
    7,100 lot oldu alışı bu notu düştükten sonra şöyle bi hatırlatma yapalım bu tahta b gurubu spekülasyon manipülasyon zor açığa alış satış olmuyor burda ayrıca alıp ta aşağı doğru serbest satış yapabilir en fazla oda alıcıların hoşuna gider başka ne yapabilir ki bu tahtadan lot alan hemen herkez niye aldığını biliyor panik yaptıramazlar şirket işin içinde olmadıkça ki yüzde 20 için coventya böyle bişey yapacaksa kendine yazık eder.

7. 35 den ne versen alıyor

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,135
     Alıntı Originally Posted by delismen571 Yazıyı Oku
    35 den ne versen alıyor

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alsin bakalim..
    O da gelsin aramiza..
    Vardir bi bildigi.
    Syg,

Sayfa 222/416 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz