Sayfa 243/416 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    En az 1 ceyrek daha fazla bir sey beklememek lazim.
    A1 gibi birisi de bu fiyattan gelmez artik.
    30 lar iyi fiyatti ama orada da millet agliyordu.
    Syg,
    Dudu hocam ben malımın çok büyük kısmını 30 lardan topladım ilk alislarim 40 ustuydu sonra azar azar düştükçe topladım.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,
    Sn. Dudu üstadım,1 çeyrek 2 çeyrek 1 yıl 2 yıl ,ne kadar sürerse o kadar ,eninde sonunda, bu şirket, ihracatını iç pazara verdiğinin 3 -4 katı kadar yapacak, mesele buna inanıp inanmama meselesidir .Ben buna gönülden inanıyorum , o yüzden burdayım ,bu kağıttayım yani,(sizinde inandığınızı biliyorum) olmaya da devam edeceğim IŞB de 9 yıl bekledim,Allah ömür verirse( bu kağıda gireli ne oldu şurada 2 yıl henüz, yeniyiz yani burada )burdayım sonuna kadar..Syg...

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,
    A1 den gelmez belki ama bakarsın,Akyatırım dan birisi gelmiş, tahtayı kaldırmış

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Biraz boş vakitime denk geldi.
    Yarın tablo değişirse yine atarım

Saklama dağılımındaki bu İŞ yazan ,sanırım İŞ yatırımdan alış yapan yatırımcılarındır, çoktur azdır bilemeyiz yani tek kişininmi çok kişininmi KY mi BY mi o bilgi yok .fakat bu TİŞBANKASIAŞ DE OLAN 400000 LOT KİMİNDİR bankanın kendisine mi ait, nedir yani bunlar,ne zaman alınmış bildiğim kadarıyla sadece pramitte toplu lot vardı , bunlar onuda geçmiş ,bilgisi olan varsa, aydınlatırsa çok sevinirim.. Syg...

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ağanın eli tutulmaz :0)
    Aşagıya da olabilir))🤣İşbankadındaki mal şirketin asıl sahibinidir. Kemiktir.Ana İşyatırımdaki 184 bin lot mal benim gibi 8-18 Tl arası maliyetli yatırımcıların, yani kemik degil heran satısa gelebilir. Onceleri 42-44 üstünde satış iyi gibiydi. Usd nin yukselmiş olması bu rakamı 52-54 TL. Ye taşıdı, A1 yada başkası mal almak istiyorsa buraya alış girmesi gerekir.biz iki yatırımcıda ( kardeş) 56700 lot var. Almak istiyorsa gelsin.Şuda varki ; Piramid de kemik degil, Maliyeti 7 TL, İşte Meydan

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ağanın eli tutulmaz :0)
     Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    A1 den gelmez belki ama bakarsın,Akyatırım dan birisi gelmiş, tahtayı kaldırmış
    Bilanco lar düzelmedikçe; Sanco&Panco bile bu tahtaya alıcı olarak gelmez.Suara Vakbnk- isbnk’ da yım ilgilenemiyorum. Ama takip ediyorum arasıra

Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bilanco lar düzelmedikçe; Sanco&Panco bile bu tahtaya alıcı olarak gelmez.Suara Vakbnk- isbnk’ da yım ilgilenemiyorum. Ama takip ediyorum arasıra
    Sn Doctors fınance açıklamalarınız ıçın teşekkürler ,demekk sizde şırketın geleceğı ıçın beklentınız olumlukı bu hıssede cıddı banada (bıze göre) pozısyon almışsınız, umarım her şey beklentımıze uygun gıder ve hep beraber kazanırız.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,130
    Olan oldu.
    Takmayin fazla kafaniza.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 243/416 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri