Sayfa 378/782 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    bunlar hepsini ayarlamıştır, spk mpk hepsini yetiştirtirler, birleşmeyi %100 görüyorum ama bu birleşme bize yarayacak mı o önemli
    bu cuma görelim spk mpk ne yapacak ?

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    24 kasım cuma günü bülten çıkacagı varsayımı ile yazıyorum kurul onayı gelmez ise birleşme işi uzar

9 aylıkları bagımsız denetim den geçmesi gerekir yada

12 aylık bilanço ya kalırsa birleşme 2018 haziran kalır

şuan kurul da bekleyen birleşme için baya şirket var pimas,anelt,bossa,yazıcı grup,sngyo
    pimas bossa yazıcı grup spk onay verdi ,Anelt ve sngyo kaldı

3. erciyes boruya izin verilmedi. bu hissede ******** ne derse o olur, eldeki parayı vermeyecek nakit, kar vs kısmını dahil etmeyecek ben buna izin veren spknın...

4.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    erciyes boruya izin verilmedi. bu hissede ******** ne derse o olur, eldeki parayı vermeyecek nakit, kar vs kısmını dahil etmeyecek ben buna izin veren spknın...
    Bitpire her atma basina bir yerlerden sponaorluk gelirin mi var?

5.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    erciyes boruya izin verilmedi. bu hissede ******** ne derse o olur, eldeki parayı vermeyecek nakit, kar vs kısmını dahil etmeyecek ben buna izin veren spknın...
    erciyes özbal farklı adil degerleme yapılmadıgını belirtti spk

6. Sırketımızın 21 kasım 2017 tarıhınde yapmıs oldugu yonetım kurulu toplantısında pıyasalarda meydana gelen dalgalanmaların sasa polyester sanayı a.s. Hıssesınde olusturdugu fıyat nedenıyle, sasa polyester sanayı a.s. Olarak azamı 50.000.000 tl`ye kadar sasa hıssesı gerı alımı yapılması kararlastırılmıstır.

Bak patron gör fravun kel avniiiiiiiii
    sen alacağım diyeli 6 ay oldu tık yokkkkkkkkkkkkkk

7. Yeniden girmeyi düşündüm ancak çağrı fiyatı sadece olağan ustu genelkurulda şerh düşenler için geçerliymiş doğru mudur

8.  Alıntı Originally Posted by Çetin A. Yazıyı Oku
    Yeniden girmeyi düşündüm ancak çağrı fiyatı sadece olağan ustu genelkurulda şerh düşenler için geçerliymiş doğru mudur
    yok öyle birşey.. genel kuruldan 1 gün önce elinde olması yeterli........

Sayfa 378/782 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •