Sayfa 380/782 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    onun toplantısı ayrı olacak, kurula gelip şerh koymak gerek sonra gerisini kendileri halleder, paralar yatırım hesaplarına yatar, bir zahmet yapsınlar, YATIRIMCIYI TONGAYA GETİRİP ENFLASYONEL OLARAK HALKA AÇILDIKTAN 10 YIL SONRA 4 TL CİVARINDA OLMASI GEREKEN KAĞIDI GİDERLERİ ŞİŞİREREK ZARAR YAZDIRARAK 78 KURUŞA İNDİREGANDİ YAPACAKLAR, 10 YILLIK BİR OPERASYON VE EMEK VAR ORTADA, SAYGI DUYUYORUM
    o zaman bu toplanti henuz olmadi sonucu cikti , ancak mynette okudugum sadece bir kisi 400 bin e yakin lotu olan hayır demiş o kişi dışında kimse geri veremez hisselerini yazmışlar konudan uzak oldugumdan tam bilmiyorum ama yatırımcı ilişkilerine sormak lazım belkide bayağı bir kafa karışıklığı oluşuyor ister istemez

3.  Alıntı Originally Posted by Çetin A. Yazıyı Oku
    o zaman bu toplanti henuz olmadi sonucu cikti , ancak mynette okudugum sadece bir kisi 400 bin e yakin lotu olan hayır demiş o kişi dışında kimse geri veremez hisselerini yazmışlar konudan uzak oldugumdan tam bilmiyorum ama yatırımcı ilişkilerine sormak lazım belkide bayağı bir kafa karışıklığı oluşuyor ister istemez
    mynetteki haydar kamili şebeklik yapıyor
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

4.  Alıntı Originally Posted by Çetin A. Yazıyı Oku
    bilen bilmeyen yazarsa kafalar karışır

son yazım olsun bu konuda ilk önce cuma akşam gelecek olacak bülten de sngyo onay alması lazım diyelim onay aldı aralık son haftası genel kurul olur ayrılmak isteyen genel kurul gelip red oyu vermeleri lazım

Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    yok öyle birşey.. Genel kuruldan 1 gün önce elinde olması yeterli........
    bilmediğiniz konuda lülfen yazmıyalım.hissenin genel kuruldan bir gün önce gesabınızda görülmesi gerekir.
    Ayrıca genel kurula katılarak muhalefet şerhi vermeniz gerekir.
    Vekalet vererek de mümkündür

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bilmediğiniz konuda lülfen yazmıyalım.hissenin genel kuruldan bir gün önce gesabınızda görülmesi gerekir.
    Ayrıca genel kurula katılarak muhalefet şerhi vermeniz gerekir.
    Vekalet vererek de mümkündür
    Tamam arkadaşlar anladım dikkate alıp cevaplayan herkese teşekkürler benimle birlikte sanırım herkes anladı mynettede o görüşe karşı cikilsaydi daha iyi olurdu malum bizim yatirimciligimiz kulaktan dolma ilerler

7. Kel avni allah...... Versin... Kazancını yemek nasip olmasın yedi sülalenle.

8. Hafftalardır 0.71 kuruşa gelmedi..... Düşerken 3 üç çıkarken tık yok .. Hükümet içinden kim destekliyorsa bu şer... Ne spk ne bimer. Kimse dokunamıyor

Sayfa 380/782 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •