Sayfa 535/782 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by engürü06 Yazıyı Oku
    Bugün gelen haberi yorumlayabilecek arkadaş var mı. Ben sanki bu haberin arkasından bedelli sermaye artırımı yapacaklar gibi algıladım.
    teknik olarak iflas etmis olarak görüküyoruz ancak yeni bir duzenleme geldigi icin döviz oynaklığının çok olduğu bu dönemlerde kur farkı zararlarının teknik iflas hesabına dahil edilmemesi ile beraber aslinda iflas etmedik diyor. Kısaca teknik iflastan çok yeni olan bu durumdan dolayı yırttıklarını millete bildirmişler.
    Sevinelim mi ? bu hale nasil dusmusler (yada kasitli olarak kendilerini dusurduler) uzulelim mi ? bilemedim.
    Bildigim tek birsey var zamaninda karlari cok guzel ic etme operasyonu ile indiragandi yapmislar. Umarim sereflerin kurtarmak icin kacirdiklari paralari geri iade ederler guzide sirketlerine

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    teknik olarak iflas etmis olarak görüküyoruz ancak yeni bir duzenleme geldigi icin döviz oynaklığının çok olduğu bu dönemlerde kur farkı zararlarının teknik iflas hesabına dahil edilmemesi ile beraber aslinda iflas etmedik diyor. Kısaca teknik iflastan çok yeni olan bu durumdan dolayı yırttıklarını millete bildirmişler.
    Sevinelim mi ? bu hale nasil dusmusler (yada kasitli olarak kendilerini dusurduler) uzulelim mi ? bilemedim.
    Bildigim tek birsey var zamaninda karlari cok guzel ic etme operasyonu ile indiragandi yapmislar. Umarim sereflerin kurtarmak icin kacirdiklari paralari geri iade ederler guzide sirketlerine
    Şu an ekseri inşaat şirketleri bu vaziyette..pasif kur farklarını bilançoya taşıyacaklar. E tabi zamanında hortumlanan sermaye uçtu gitti tabi dediğin gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Şu an ekseri inşaat şirketleri bu vaziyette..pasif kur farklarını bilançoya taşıyacaklar. E tabi zamanında hortumlanan sermaye uçtu gitti tabi dediğin gibi.
    yinede bunlarin yüzdüğü sular cok tehlikeli... adami ne yapacagi hic belli olmaz cindinden

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Antalya07
    Gönderi
    1,035
    Düş ula düşşşş çok pahalu idin zaten....🙂
    🖐

SNGYO Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -7797891

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Günaydın,
    Bu kağıdın uzmanı , kıdemlisi kimse, Artık düşüş bitti diyebilirmiyiz? En azından maliyet düşürelim...
    Herkese sağlıklı bol kazançlı günler diliyorum

Sayfa 535/782 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •