Sayfa 415/782 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by senkap Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler
    Bu senede galip el atmış diye bir yerde okudum..
    Doğruluk payı nedir..bilen varsa yazsın. .
    İnşallah el atmamıştır.
    Zaten 3 sene MM ile ugrasti patron, bi de Galip çıkmasın başımıza.

2.  Alıntı Originally Posted by senkap Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler
    Bu senede galip el atmış diye bir yerde okudum..
    Doğruluk payı nedir..bilen varsa yazsın. .
    nerede okudun kaynağı nerede?

3. metro yatırım biraz alım yaptı diye hemen galip ağa aldı diyorlar, bunlar harbiden kamil...
    Şirket tam 77 milyon lot geri alım yapmış asıl büyük olay budur, ömer çelik dahil 77 milyon hisse 78'den boca edildi şirkete, fiyatın buralarda takılmaması lazım artık, hareket için ayın 24'ünü falan da beklemelerine gerek yok şerh koyup da henüz satmayan birkaç milyon lot kaldı ki onlar da artık satmaz diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

4.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    metro yatırım biraz alım yaptı diye hemen galip ağa aldı diyorlar, bunlar harbiden kamil...
    Şirket tam 77 milyon lot geri alım yapmış asıl büyük olay budur, ömer çelik dahil 77 milyon hisse 78'den boca edildi şirkete, fiyatın buralarda takılmaması lazım artık, hareket için ayın 24'ünü falan da beklemelerine gerek yok şerh koyup da henüz satmayan birkaç milyon lot kaldı ki onlar da artık satmaz diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
    investör gençsin güzelsin
    avni seni .üzmesin

5. Ömer Çelik dahil 135 milyon lot el değiştirdi.
    Piyasada en fazla 100 milyon lot kalmıştır. Bu da %12 gibi bir orana tekabül eder. Bence %10'un bile altındadır.

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    nerede okudun kaynağı nerede?
    yazımda da belirttiğim gibi sadece bır kişinin yorumu idi..investing.com da bir yorumcunun yazdığı....dikkatimi çekti..acaba mı diye...diğer arkadaşlardan bilgisi var mı diye paylaştım...
    galp in girdiği senetten hayır çıkmıyor çünki....akıllı olan onunla kazanıyor ama diğerleri heba oluyor...onun için.....

Alıntı Originally Posted by senkap Yazıyı Oku
    yazımda da belirttiğim gibi sadece bır kişinin yorumu idi..investing.com da bir yorumcunun yazdığı....dikkatimi çekti..acaba mı diye...diğer arkadaşlardan bilgisi var mı diye paylaştım...
    galp in girdiği senetten hayır çıkmıyor çünki....akıllı olan onunla kazanıyor ama diğerleri heba oluyor...onun için.....
    Galip girse burada şenlik olur.Haftalarca 76-77 dışına çıkmadı.Ayrıca keşke gelse diyorum,kopartır götürür.

8.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Galip girse burada şenlik olur.Haftalarca 76-77 dışına çıkmadı.Ayrıca keşke gelse diyorum,kopartır götürür.
    Avni istemezse -ki istemez- zor götürür.

Sayfa 415/782 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •