Sayfa 116/899 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 921 - 928 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ben bundan çıkıp trkcm almayı düşünüyorum...karar vermedim daha ama daha mantıklı gibi

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Grubun tüm hisselerini inceledim, en mantıklı olan karışık bir portföy yapmak...soda,şişe,trkcm dan....en mantıklı olanı bu gibi...Soda almıştım zaten..bir köşede kalsın..sıra diğerlerinde..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Grubun tüm hisselerini inceledim, en mantıklı olan karışık bir portföy yapmak...soda,şişe,trkcm dan....en mantıklı olanı bu gibi...Soda almıştım zaten..bir köşede kalsın..sıra diğerlerinde..
    Aynen dedigin gibi. Bunlari cesni yapip aralarinda aktarmak en mantiklisi gibi. Hatta iclerinine dedeleri de eklenebilir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    7 yıl sonra Fitch ilk defa bir değerlendirme de olumlu bir şey söyledi. piyasa yemedi.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Mustafa Keser gibi diyosun yani, hem türkü hem Türk Sanat Müziği, hem arabesk hem de caz söylesin.

Biz ise türkü ise Neşet Baba, sanat muzigi ise Zeki Müren, arabeskte Müslüm baba cazda ise Burhan Çaçan'cıyız.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    7 yıl sonra Fitch ilk defa bir değerlendirme de olumlu bir şey söyledi. piyasa yemedi.

Biz fiçi değil sayın bakanımızı takip ediyoruz. Herşey yolundaymış.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Biz fiçi değil sayın bakanımızı takip ediyoruz. Herşey yolundaymış.
    evet enflasyon da 8.55 olmuş. yersenAmk.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Bu arada Kalın da Seni takip ediyor BARBA. kaçmadı gözümden. hadi yine iyisin. sırtı biraz kapatmış da kitabın adı :

BARBA MODELİ METANET

şişedeki azmine, sabrına methiyeler diziyor kitabında.

Eh bunla alakali degil ama Mahkeme ile ilgili anket burda: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=39321

Elinde bankanin hissesi olmayanlarin gorusleri de onemli aslinda.

Cepten girilemiyormus.

Sayfa 116/899 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •