Sayfa 479/899 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Bu iş mahkemede biter oranlar çıksın mahkemeye koşacak spkyı şikayet manyağı yapacak çok kişi var.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Bu iş mahkemede biter oranlar çıksın mahkemeye koşacak spkyı şikayet manyağı yapacak çok kişi var.
    Nereden biliyorsun sn cancan5001? Yazılıp çiziliyor da çiziliyor. Çok ciddi bir yargısız infaz var. Ortada fol yok yumurta yok. Sizin özelinizde bunu sürekli dillendiren arkadaşlara sesleniyorum:

Hele bi sakin ağalar yahu! Bir bekleyin adamlar esas oranları bir açıklasın. Ne olacak ne bitecek. Soda'da şişenin, içine bir de Paşabahçe girecek. Az değil Paşabahçe market değeri trakyadan bile büyük. belki temettü politikaları konusunda çıtayı sodaya yükseltecekler vs... Beklemeden, görmeden konuşmak doğru olmaz. resmi bir açıklama beklemeli sonra yorumlamalıyız. şu ana kadar ki net ve kesin olan tek şey ayrılma fiyatları. gerisi tamamen öngörü ve dedikodudan ibaret.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bu tarz asılsın astarsız atarlı yorumlar buraya yeni yatırım yapacak olan ya da yatırımı olan insanları yanlış yönlendirir. elimizde kesin ve net bir şey olmadan konuşmak yanlış.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Yenilgiyi kabul edin bence. Bu kagit sadece dolardan prim yapan bir sirket idi. Simdi gercek degeri ortaya cikti. O da 2 lira.

Altin kaplamali testi kirildi, icindeki kuller goruldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    onu bunu bilmem SISE Rusyada dev olma yolunda gidiyor
    biliyorsunuz rusyada enerji, hammade her sey var tam uretim ussu olacak ulke ve SISE zamaninda gormus firsati vede iyi gidiyor

http://www.sisecam.com.tr/tr/hakkimizda/dunyada-sisecam

bende SODA'ciyim gordugum akdariyla ne uzmani nede acemisi ne olacagini kestiremiyor , ust yonetimde 5-10 kisi muhtemelen ayrintilari biliyor, bekleyip gorecez

6. Yönetim Kurulu bu yılda 2019 gibi mart ayının 8'inde mi toplanacak. Arastirdim ama bilgi yok.Önemli kararlar alinacaktir ve kesinlikle o toplantida olmak istiyorum

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yenilgiyi kabul edin bence. Bu kagit sadece dolardan prim yapan bir sirket idi. Simdi gercek degeri ortaya cikti. O da 2 lira.

Altin kaplamali testi kirildi, icindeki kuller goruldu.
    Bu yorumda bir yanlış var. 2018 dolar baz etkisiyle yaptığı kar kadar dolar sabit kalmasına ragmen kar yapti. Sermaye üzeri netkar var. Cam üreten ve kapasitesi sınırlı bir sanayi şirketi değil. Camcilar da iyi performans sergiliyor ama krizlerde cok kırılgan, aksine soda krizlerde parlar.. he bu arada camcilar da çalıştığı sektörler paralelinde anlasmalari genelde döviz bazlı ayni durum onlar için de geçerli

Yanis olan kismi sadece 2 liradir. 8 lira olsun madem sizler icin.

Digerlerlni milyonlarca kere yazdik cizdik, sirketin cirosu dolar bazli 2013 seviyesinde. %93'u YP satislarinin, ihracatci sirket. Kurdan 10 gunde kazandigi 2017 yili tum karina denk geliyordu.

Sayfa 479/899 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •