Sayfa 582/899 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Çooook extrem şeyler olmazsa endeks tarafında , yarın yukarı yönlü bir tepki gelecektir!
    5.01 altı kapanış bu saatten sonra ...

https://twitter.com/bcafe13/status/1237919974108418048/photo/1
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. 2016 Kasım'ında bu hisseyi 3,76 TL'den satıp çıkmıştım. Fiyata bak. Hisse senedinin uzun vadeli yatırım olduğunu söyleyen, dünyanın en büyük yalancısıdır.

3. Şişecam dedik yönetim dedik işbankası dedik bu fiyatın altı olmaz dedik kazanıyor kazandıracak dedik onu dedik bunu dedik kendimi boş verdim bu kadar umut eden insanlara ve bu şirketlere güven duyan insanlara bu hak değil diyoruz şimdilerde.

4. Ohhh suyundan koy şirket batti anladik..O yedek akceleri munasip yerlerine koymak icin mi tutuyolar bugunlerde mudahale etmiyecekler ne zaman edecekler..Paravan şirket mi aldık tüm işlemler kağıt üzerinde mi oluyo..Hergün artık döner deyip %4 dusmek nedir .. Genel kurula yönetim hangi yüzle gelip oturcak

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ironman16 Yazıyı Oku
    Ohhh suyundan koy şirket batti anladik..O yedek akceleri munasip yerlerine koymak icin mi tutuyolar bugunlerde mudahale etmiyecekler ne zaman edecekler..Paravan şirket mi aldık tüm işlemler kağıt üzerinde mi oluyo..Hergün artık döner deyip %4 dusmek nedir .. Genel kurula yönetim hangi yüzle gelip oturcak

Adamlar şişe ile sodanın fiyatını eşitleyecekler sanki adı herifler...toplamak isteseler buralarda hiç olmazsa düşüş durur. Ama şelale oldu şemsiye...

6. Şişeside Denizlisi trakyalisi anadoluda ayni grup halinde toplu halde tecavuz ediyorlar..Yok ilk zamanlar kacinilmazsa zevk alirik diye ses soluk cikarmadikda yeter bari endeksle ayni oranda dus iki kati fazla dusuyo cikarken tam tersi yapacaklari ise baslarim..Elim kolum bağlı ayın 15 tüm maaşı yatiriyim bakalim ne kadar ortalaama dusurecem..En kotu dahada duserse kredi mirediyle ortalama dusurmem lazim cok pis yakalandim
     Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    Adamlar şişe ile sodanın fiyatını eşitleyecekler sanki adı herifler...toplamak isteseler buralarda hiç olmazsa düşüş durur. Ama şelale oldu şemsiye...

7. Hayır, arbitraj da yapamıyoruz. Sodadan sişeye geçsek yeni alınanlar ayrılma hakkından faydalanamaz derlerse kalırız öyle. Elimiz kolumuz bağlı seyrediyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Boluc ayrılma hakki 3.30
    Boluc anlik fiyat. 3.5x

Soda ayrılma hakki 6.32
    Soda anlik fiyat. 5.0x

Soyleyeceklerim bu kadar.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şimdi bu ayrılma hakkı net mi? Ben ayrılma hakki ortalamasina yakin soda sahibiyim. Bu fiyatlar açıklanınca lanet ettik ama düştüğümüz durum ortada.. şimdi birlesmenin olacagi vakit bu fiyatlar devam ederse haber öncesi elinde sodasi olan yatırımcı bu fiyattan devri kime yapacak?

Sayfa 582/899 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •