Sayfa 268/899 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Yabancı sattığı zaman düşüyor , aldığı zaman yükseliyor.Kararı gene yabancı verecek anlaşılan..
    ytd

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    ZİRAAT YATIRIM

SODA: Düşüş trendinin ve 20 haftalık ortalamasının üzerinde kapatan hissede, haftalık bazda göstergelerde kısmi güçlenme, RSI'da da dönüş formasyonlarından ters omuz baş omuz gözleniyor. Bu kapsamda, hisse 5,80 desteğinin üzerinde kalarak, 6,30 - 6,34 direnç bölgesini hedefleyebilir.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. Ulen 1 yildir ayni tas ayni hamam.

Yatirim kuruluslarindan birbirinin kopyala yapistiri olan aciklamalar gelir. Yok hedef fiyatimiz şu, yok kül, elyaf, dolar cart curt. Hisse hala 5-6 lira arasinda dolanir durur.

Soda kadar sıkıcı hisse yoktur haa. Ama gecmis grafige bakinca da hem tl hem de dolarda en cok kazandiran hisselerde ilk 3 te. Nasil oluyor anlamadim.

Anlasan zaten sana Gerzek Hamdi demezlerdi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Şimdi bu ceza şayet hisse dışı sohbetten ise tüm forumun yasaklanması gerekmez mi sayın yönetici o minvalde zilyon tane mesaj var, tamam haklısınız köy kahvesine çevrilmesin eyvallah ama sıkıyönetim dönemi de olmasın. Eleştirdiğimiz adamlar doğru söylüyormuş noktasına gidiyoruz heralde.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Gariban "moralim bozuk, techler 2 gunde %25 gitti" dedi. Bir de ustune ceza yediyse toparlayamaz kendini artik!
    Gariban diye benden bahsediyorsun sanırım, bir sıkıntı yok şimdilik.

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Şimdi bu ceza şayet hisse dışı sohbetten ise tüm forumun yasaklanması gerekmez mi sayın yönetici o minvalde zilyon tane mesaj var, tamam haklısınız köy kahvesine çevrilmesin eyvallah ama sıkıyönetim dönemi de olmasın. Eleştirdiğimiz adamlar doğru söylüyormuş noktasına gidiyoruz heralde.
    Sıkıyönetim olsa uyarı almazdınız , ben en az bu başlıkta 3-4 kez uyarı yaptım .. Onca uyarıya rağmen bitmedi , sildim devam etti, sildim devam etti artık düzenli başlığa uğrar oldum , hatta bu hisseden aldığımdan dolayı buraya çok geldiğim bile yazıldı Bu yüzden sizle birlikte dün aynı şekilde davrananlara da ceza uyguladım.

Diğer taraftan binlerce mesaj atılıyor hepsine yetişmek elbet mümkün degil şikayetle konu dışı mesajları bize bildirirseniz gereğini yaparız . Sonuç olarak Bu durumun çözümü sizlerin yardımıyla olur , ufak tefek idare ediyoruz ama sayfalarca olunca tadı kaçıyor .. İyi günler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    6 nın altı anlamsız. atması lazım üzerine.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8. Şu topikte 1.216 farklı sayfa var, Soda sayfası kadar acayibi yok. Her kesimden insan var burda. Ben dahil daha bi tane aklı başında görmedim burda.

Sayfa 268/899 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •