Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: aracı kurum tavsiye

1. aracı kurum tavsiye

arkadaşlar merhaba,
    uv yatırımcısıyım ata yatırımdan hesabım var, alım satım komisyonları yanında 3 ayda 50 yıllık 200 tl gibi bir hesap ücreti kesiyorlar ve bu çok canımı sıkıyor,

sürekli al sat yapmadığım için alım satım komisyonu çok önemli değil ama hesap masraf gibi ıvır zıvır bahanelerle kesinti yapmayan ve alım satım komisyonları makul aracı kurum tavsiye edermisiniz?

2. ata yatırımın o kesintisi , hisse tavsiyeleri vb hizmetler için alınan bedel, mail yada mesajla yollanan analizlere para alıyorlar, onları iptal ettirirseniz, kesinti uygulanmaz, aracı kurumlara gelince, atayayırım binde 1, (atayatırım beş senedir yüksek işlem yapmadım) akyatırım onbinde 4, sanko, integral vakıf onbinde 2, ahlatcı onbinde 1 alıyor benden, tabi hepsinin belirli hacim istekleri var

3. değilmiş, herkzesden standart alınan bedelmiş, bende ziraat yatırımdan hesap açtım tüm senetleri oraya virman yapıp kapatacağım ata online hesabını, az para değil alınan,

4. acar da 10/2 veriyorum işletim ücreti falan hiç başka ücret yok

aylık en az 3 milyar ve üzeri işlem hacimi için viop endeks sadece ! ( borsa payı hariç )

komisyon yüzbinde 5 verebilecek kurum var mı ? var ise iletişime geçerse sevinirim

hacimi garanti edebilirim.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •