Sayfa 132/244 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Niyahet cezamız bitti ve aranıza döndüm bir çok yazıyı okudum bazı arkadaşlar hisse hakkında pek bilgiye sahip değil.bizim menkul spek değil hisse c grubu olduğu için bizim menkul piyasa yapıcı şirket halka açıklığı artırıcı politika izliyor son altı aylık ağ ort fiyat ve halka açık miktarı ile belirleniyor.
    Hisse 2.64 max değeri gördükten sonra düşmeye başladı özellikle iş vakıf garanti gedik ak finans gibi bir kaç kurum daha var organize şekilde kağıdı düşürüyorlar nereden kimler vasıtasıyla yapıldığı tarafımdan biliniyor ve işlemleri izliyorum ...hisseyi b grubuna sokmamak için aşağı çektiler bakın aşağı çeken kurumlar hep aynı bizim menkulde py yapıcılığı adı altında mecburun alıyor bu da halka açıklığı azaltıyor ve aynı zamanda ort aşağı çektiği için b grubu olamama riskini artırıyor ....ben herşeyi biliyorum ve devam ettikleri taktirde başvuracağım kurum belli canları fena yanacak ellerinde ki lotlar ve maliyetler belli bakın işbank vakıf garanti halk deniz ykb ziraat bu kurumların maliyeti yüksek bizim 2.20 civarı 1 milyon lottan fazla satmıştı... organize işler var ve ben nereden hangi kurumlardan kimlerin ne amaçla yaptığını biliyorum ve izliyorum onlar ne demek istediğimi anladılar gerisi mi bekleyip göreceğiz şuan ağ ort 6 aylık 1.85 civarı sanırım 1.75 civarı kalırsa aralık sonuna kadar b grubu aksi taktirde c grubu devam zaten amaç c grubu olarak kalması neden mi o da bende saklı yakında şirkete bazı sorularım olacak bakalım ne cevap verecekler )) ytd
    Son düzenleme : yav_tan; 16-11-2017 saat: 22:05.

2. Ayrıca şirketin mali durumu 2.64 gördüğü durumdan daha iyi nakit potansiyeli devam ediyor bitmemiş proje kalmadı sadece Kilyos arsası duruyor iç kaynaklarda 13 milyondan fazla nakit var 9 aylık 15 milyona yakım kar var ve son çeyrek karlılıkla beraber 2018 de sermaye artırımı bekliyorum .
    Fk4.96 aşağı çeken kurumlara bakın ellerinde kaç lot var ve maliyetleri kaç neden zarara aşağı doğru hep aynı kurumlar veriyor ve 2 defa 10-15 kademe mal verip devre kesiciyi çalıştıran işbankta ki arkadaş sana selam 3. Defa yap da görelim bak bakalım spk seni hemen çağıracak mı hadi hodri meydan ytd )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Niyahet cezamız bitti ve aranıza döndüm bir çok yazıyı okudum bazı arkadaşlar hisse hakkında pek bilgiye sahip değil.bizim menkul spek değil hisse c grubu olduğu için bizim menkul piyasa yapıcı şirket halka açıklığı artırıcı politika izliyor son altı aylık ağ ort fiyat ve halka açık miktarı ile belirleniyor.
    Hisse 2.64 max değeri gördükten sonra düşmeye başladı özellikle iş vakıf garanti gedik ak finans gibi bir kaç kurum daha var organize şekilde kağıdı düşürüyorlar nereden kimler vasıtasıyla yapıldığı tarafımdan biliniyor ve işlemleri izliyorum ...hisseyi b grubuna sokmamak için aşağı çektiler bakın aşağı çeken kurumlar hep aynı bizim menkulde py yapıcılığı adı altında mecburun alıyor bu da halka açıklığı azaltıyor ve aynı zamanda ort aşağı çektiği için b grubu olamama riskini artırıyor ....ben herşeyi biliyorum ve devam ettikleri taktirde başvuracağım kurum belli canları fena yanacak ellerinde ki lotlar ve maliyetler belli bakın işbank vakıf garanti halk deniz ykb ziraat bu kurumların maliyeti yüksek bizim 2.20 civarı 1 milyon lottan fazla satmıştı... organize işler var ve ben nereden hangi kurumlardan kimlerin ne amaçla yaptığını biliyorum ve izliyorum onlar ne demek istediğimi anladılar gerisi mi bekleyip göreceğiz şuan ağ ort 6 aylık 1.85 civarı sanırım 1.75 civarı kalırsa aralık sonuna kadar b grubu aksi taktirde c grubu devam zaten amaç c grubu olarak kalması neden mi o da bende saklı yakında şirkete bazı sorularım olacak bakalım ne cevap verecekler )) ytd
    saygılar... biz bilmiyourz ne olduğunu ama bilen varmış...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

5.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Ayrıca şirketin mali durumu 2.64 gördüğü durumdan daha iyi nakit potansiyeli devam ediyor bitmemiş proje kalmadı sadece Kilyos arsası duruyor iç kaynaklarda 13 milyondan fazla nakit var 9 aylık 15 milyona yakım kar var ve son çeyrek karlılıkla beraber 2018 de sermaye artırımı bekliyorum .
    Fk4.96 aşağı çeken kurumlara bakın ellerinde kaç lot var ve maliyetleri kaç neden zarara aşağı doğru hep aynı kurumlar veriyor ve 2 defa 10-15 kademe mal verip devre kesiciyi çalıştıran işbankta ki arkadaş sana selam 3. Defa yap da görelim bak bakalım spk seni hemen çağıracak mı hadi hodri meydan ytd )
    mardin ... mu yoksa onu yapan.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6. fiili dolaşım 8.31 e düştü...

7. yine yaptı yapacağını 1.56 gösterdi.

8. speğe gün doğdu ver bakalım nere kadar vercen.

Sayfa 132/244 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •