Sayfa 59/244 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 465 - 472 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Çok şükür tavanı gördük. Yarınki hareket de buna benzer olursa tutulamaz artık.

2.  Alıntı Originally Posted by chorock Yazıyı Oku
    Çok şükür tavanı gördük. Yarınki hareket de buna benzer olursa tutulamaz artık.
    Nereye gider siz eskisiniz sanırım beklenti nedir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku

Bana kalırsa benzer dolaşım çok az nereye gideceğini kestirmek zor

4.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku

Beklenti çok. 2. Çeyrek bilanço beklentisi sebebiyle yükseldi. 2-3 gün daha var bilançoya. Olması gereken yerler burası değil fakat şimdiye kadar hep bu bantta yükseldi. Şuan bantın üst noktasındayız. Yarın buna benzer hareket olursa bantı kıracak gerisini tahmin etmek zor. Çünkü benzersiz hareket yapmış olacak. Yarın da böyle bir hareket bekliyorum açıkçası ben. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by chorock Yazıyı Oku
    Beklenti çok. 2. Çeyrek bilanço beklentisi sebebiyle yükseldi. 2-3 gün daha var bilançoya. Olması gereken yerler burası değil fakat şimdiye kadar hep bu bantta yükseldi. Şuan bantın üst noktasındayız. Yarın buna benzer hareket olursa bantı kıracak gerisini tahmin etmek zor. Çünkü benzersiz hareket yapmış olacak. Yarın da böyle bir hareket bekliyorum açıkçası ben. ytd.
    Katılıyorum dostum dolaşımı az karıda var nereye gideceği gerçek den belli olmaz fiyat vermeyi doğru bulmuyorum

6.  Alıntı Originally Posted by zottiri Yazıyı Oku
    Nihayet günün tabelasında ilk sıradayız. İnşallah tavanlarlada tabelada ilk sırada oluruz ytd.
    O gün bu günmüş inşallah devamı gelir .
    Maksadın yüceliği ,yolun sıkıntısından belli olur. HZ.MEVLANA

7. Konuşmak için erken yarını beklemek gerek tavanı bozuyor

8. Yeni arkadaşlar kısa bilgi vereyim.sn yavtan da tastikleyecektir.Bu firma eğer ben yılsonunda b grubuna geçmek istiyorum derse eğer yılın 2.nci çeyreğinde yaklaşık 3–3.50 arası bir ortalama yapması lazım ( dolaşımdaki hisse sabit kalması şartıyla).benim hedefim 3 üzeri..bakalım hayırlısı artık..zaman gösterecek..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Sayfa 59/244 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •