Sayfa 67/244 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Halka açıklık 8.1 oldu 1,86 ortalama ile b grubu ocakta garanti gibi hayırlısı Sabrı olan kazanabilir klgyo bununla aynı fiyattaydı arada makas açıldı hayırlısı az bir portföyle beklemeye devam bütün tanıdıklar sattı kimsede mal kalmadı ytd

2. Bilanço geldi pek te iç açıcı değil ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KRGYO Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 4943275 Yıllık Değ%:-84

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Hedef 2.23 ytd bilanço kötü sahibi mal çakıyor

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Neyse bugün çıkmıştım bu forumdaki ky ALLAH emanet olun karcebe yakısır işallah daha ileri gider kazanirsinız bu gün itibari ile klgyo girdim bilançosu iyi gelecek diyorlar işallah oda böyle fos çıkmaz tekrar görüşmek isteğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Halka açıklık 8.1 oldu 1,86 ortalama ile b grubu ocakta garanti gibi hayırlısı Sabrı olan kazanabilir klgyo bununla aynı fiyattaydı arada makas açıldı hayırlısı az bir portföyle beklemeye devam bütün tanıdıklar sattı kimsede mal kalmadı ytd
    Ben bekliyorum dostum

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

7. Bizim güzel baskı yapmadan satmış. Her kademeden 5.000 - 10.000 lot. Bilanço az geldi gibi. @yav_tan bilançoyu yorumlayabilir misin?

8.  Alıntı Originally Posted by beno1234 Yazıyı Oku
    Hedef 2.23 ytd bilanço kötü sahibi mal çakıyor

Patron mal çıkmıyor yanılıyorsunuz halka açıklık artırılıyor
    Kağıdın grubu b olacak ve daha sonra a grubu olacak sermaye artırımı gelecektir bilanço kötü değil sadece satışlar gure ve horizon yetişmedi ocakla beraber bizimin py yapıcılığı bitecek ...
    İç kaynaklarda 25 milyon var 9-12 aylık bilançolar büyük bir artış yapacak ve sermaye min 122 max 198 olacaktır 2017 krgyo yılı elimde az olmasına rağmen tutacağım eğer sattığım 2,50 dan 20-30 birim aşağı gelirse sattıklarımı yerine koyacağım ..hayırlısı olsun son hareket bilanço hareketi değildi tahtada ki spekler yaklaşık bilançoları bilirler yarın son dökülmeleri sağlayıp devam edecekler 3,5-4 sabır acı meyvesi tatlıdır ytd

Sayfa 67/244 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •