Sayfa 227/254 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. aynen. sermayesi düşük, yatırımları hız kesmeden devam ediyor. sermayesiyle beraber piyasa değeri de büyüyecek, umuyorum ki bizler de faydalanacağız.

ben megap'ı bebek bir sasa olara goruyorum haşa sasa gibi olması mümkün değil şuan orta-uzun vadede vizyon olarak. fakat sasa'nın bugünkü piyasa değerinin 10'da birine gelmesi demek, hisse mizin 10 katı artması demek.

Bu hisse de bilgi paylaşımı neden yok. Kimsesiz bir hisse görünümünde.

Şirketimiz Dünya genelinde Pandemi ilan edilmesi ile birlikte ürün özelleştirmesi yaparak üretip satmakta olduğu %100 Pamuk Antibakteriel kumaş için Perfeks Tekstil Gıda İnş. San.ve Tic. Ltd. Şti. ile toplamda vergiler dahil 57.024.000 TL tutarında ve 120 iş günü içerisinde teslimi gerçekleşecek olan yeni bir satış sözleşmesi imzalamıştır.

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Şirketimiz Dünya genelinde Pandemi ilan edilmesi ile birlikte ürün özelleştirmesi yaparak üretip satmakta olduğu %100 Pamuk Antibakteriel kumaş için Perfeks Tekstil Gıda İnş. San.ve Tic. Ltd. Şti. ile toplamda vergiler dahil 57.024.000 TL tutarında ve 120 iş günü içerisinde teslimi gerçekleşecek olan yeni bir satış sözleşmesi imzalamıştır.
    6 aydır bu fiyatlarda dolasıyor, sanki bu haber biliniyordu da çok çıkmıştı beklenti bitti satış farz oldu zihniyeti yanlış. Son günlerde iyi bir çıkış yapar da beklenti biter kar realizasyonu yapar, bunu kabul edebiliriz. Bugünkü hareket hiç yakışmadı ve etik değil.

5. Bugün itibariyle ortak olduk bakalım, yatırımlar üst düzey ve dün gelen haberle de gözüküyor ki potansiyeli çok yüksek. Eda hanım şirketi aldığında 10-20milyon TL yıllık ciro vardı. Şimdi tek bir işten 4 ayda 50milyon TL ciro geliyor. Kapasite daha da yükselecek ve ciro katlanarak artmaya devam edecek umarım.

Bugün hisse tavan yapsa kimse şaşırmazdı -5 yapması ilginç ama benim gibi alım peşinde olanlara yaradı.

Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle ortak olduk bakalım, yatırımlar üst düzey ve dün gelen haberle de gözüküyor ki potansiyeli çok yüksek. Eda hanım şirketi aldığında 10-20milyon TL yıllık ciro vardı. Şimdi tek bir işten 4 ayda 50milyon TL ciro geliyor. Kapasite daha da yükselecek ve ciro katlanarak artmaya devam edecek umarım.

Bugün hisse tavan yapsa kimse şaşırmazdı -5 yapması ilginç ama benim gibi alım peşinde olanlara yaradı.
    Hayırlısı olsun, inşallah kazanırız hep birlikte. Yalnız bu tür hisselerde tüm alım ve satımlar tahta sahipleri tarafından yakından izleniyor. Sabırlı olmak her zaman kazandırır. Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,450
    Felaket satış baskısı var anapazar-altpazar hisselerinde...8 tl'den bu 6 sınırına inmiş,yabancılar bulduğunu satıyor,üstelik endex fazla düşmediği halde çoğu hisseler taban serisi yaşıyor,bundan kötüsü olanlar var 4-5-8 olan hisselerin çoğu 3/1 fiatına indi,yakalanmayan ben bile yakalandım,üstelik %50 stoplossda fayda etmedi,demekki tam stoploss çekmem lazımmış,durum felaket,birde buna borsa çöküşü ekenirse zaten korkum bu yöndeydi durum çok kötü olabilir,mecbur elimdeki %50 azaltılmış hisselerlen yola devam edeceğiz,şu anda düşündüğüm bu,borsada yatmam,ama yakalandığında mecbursun,zaten maliyet düşürmeyi bıraktım...ytd.

Bu hissede neler oluyor. Hisse; yatırım yapıyor, büyüyor, cirosunu artırıyor, karını artırıyor. Beklentisi var. Düşüşte işlemsiz önde gidiyor. Neden ky lerin elinden malları toplamak için mi acaba?????????

Sayfa 227/254 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •