Sayfa 100/254 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 793 - 800 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    bizi kekleme eda hanım.. yan hesaplarınızdan Allah bilir ne kadar topladın.. neyse al bakalım sen..hedef minik sasa olmak
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    hayır bide yanlış yazılmıştır diye düşünüyorum 1,32 rakamı ..sehven bunlar seviyor sehven hataları
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3.  Alıntı Originally Posted by Ephesus Yazıyı Oku
    1,7x lerden beri takip ediyorum, araştırıyorum fakat çok büyük beklenti göremedim... İstikrarlı bir yükseliş gösterdi sadece izliyorum şuan... Farklı sektöre girmeye karar verildi, sığ hisse olduğu için teknik yok, çok parlak bilanço yok ama potansiyel dahilinde... Benim bilmediğim, göremediğim konular varsa bilgi sahibi arkadaşların detaylı olarak buradan (yada özelden) paylaşmasını rica ediyorum...
    Bu hisse ile ilgili beklentileri paylaşabilecek kimse yok mu şimdi?

hisse geri alım çağrısı fiyatı 1,3241. bu fiyattan nasıl oluyorsa bist müzayede de hisse alabildi aklım ermiyor. 1,32 den al 2,60 tan sat geri bu nasıl iş. 1,32 den kim satarki eda Özhan a malını. çok değişik işler dönüyor, mantıklı açıklama yapabilecek bi allahın kuluda yok o da ayrı...

5. Eski patronların kalan mallarını almış borsa dışından

TA-1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Beklenti paylaşmak risk. Ve cezası var.
    Böyle bir hissede birde.
    Burda herşey olabilir. Buna hisse sahibi ve anlaştığı spek karar verir.
    Bu iş kumara benziyor yani.
    Alıp almamaya kendimiz karar vermeliyiz.
    Mesela yazı gelirse al, tura gelirse alma.

haftalık

Sayfa 100/254 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •