Sayfa 190/329 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 2626 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok farklı sektörler olsa bile Jants, Eggub ve Knfrt'u hep birbirleriyle fiyat kıyaslaması yapıyorum, hepsi portföyde var, gelinen son aşamada Eggub ve Jants süper bir çıkış yaptılar, Knfrt da yaptı ama finansalların tatmin edici olmamasından dolayı kazançlarını geri verdi.
    Zor zamanlarda konfruttiye el atma ihtiyacı duyuyorum, yazıktır.
    evet seni tenkit ederdim hatırlarsan jants ile knfrt farklı sektör diye
    maliyetlerle çok oynamışlar bir de gurup şirket borçlanması yapınca şirketin dengesini bilerek bozdular..
    knfrt a buralardan destek atman iyi olur ortak..

2.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    maliyetlerle çok oynamışlar bir de gurup şirket borçlanması yapınca şirketin dengesini bilerek bozdular..
    Sadece bir bilanço dönemi kötü geldi diye bırakıp gitmek doğru olmaz, örnek bende Karel var ve son bilançoda swap işlemlerinden dolayı karını biraz azalttı diye hisseyi 2 lira aşağı bastılar ama hiç umurumda olmadı, sektörüne güvenim tam, aynı şekilde Knfrt için de geçerli, sektörün modası hiç geçmeyek hele ki son salgınla beraber daha da önem arz etmeye başladı. Kar biraz iy gelseydi zaten rüzgarı da arkasına almışken çok giderdi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    bu şirketin karlılığı düşüyor geleceğini iyi görmüyorüm..karlı bile olsa bunu bilançoda göstermeyeceklerdir...ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by zeugma07 Yazıyı Oku
    bu şirketin karlılığı düşüyor geleceğini iyi görmüyorüm..karlı bile olsa bunu bilançoda göstermeyeceklerdir...ytd...
    ne yazık ki durum bunu gösteriyor..
    ilişkili gurup firmaları ile borçlanarak yatırım yapacak bu borç döviz bazında olacak hem adat faizi hem kur farkı yansıyacak..
    şirket (gerçek ) karlılığını bir süre daha yansıtmayacak mali tablolara...
    inşallah yanılırım..
    Son düzenleme : KAIZER; 02-06-2020 saat: 15:59.

5.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    ne yazık ki durum bunu gösteriyor..
    ilişkili gurup firmaları ile borçlanarak yatırım yapacak bu borç döviz bazında olacak hem adat faizi hem kur farkı yansıyacak..
    şirket (gerçek ) karlılığını bir süre daha yansıtmayacak mali tablolara...
    inşallah yanılırım..
    Bunlar denetlenip ceza alsalar bir daha bilanço hırsızlığana teşebbüs etmezler
    Bir sonraki bilançoda yine aynısını yapacaklar bunu engellemek için mutlaka maliye müfettişleryle tanışmaları gerekir

6.  Alıntı Originally Posted by ree1 Yazıyı Oku
    Bunlar denetlenip ceza alsalar bir daha bilanço hırsızlığana teşebbüs etmezler
    Bir sonraki bilançoda yine aynısını yapacaklar bunu engellemek için mutlaka maliye müfettişleryle tanışmaları gerekir
    hepimiz biraz öfkeliyiz haklı olarak, beklentilerimizi karşılamadı mali veriler ,ancak yapılan borçlanma yatırım adat faizi vs.bunların yasal dayanakları var
    sadece gurup borçlanmasında göstergelere dikkat etmedilerse en az 3 bankadan oran almış olmalılar ,bunların dışında maliye detaya girse her halükarda hata bulur ama bizim düşündüğümüz kadar olacağını sanmam.. bir artniyet var ama yapılan işlemlerin kılıfına uygun olduğunu yasal olduğunu düşünüyorum..
    şahsi düşüncem..

7. 9.66 altında kapanışlar bizi orta vadede düşüş bandına sokar..

bu bilançonun ardında fiyatı ve bilançoyu bozmak adına

yatırım haberi vs para çıkaracak haber düşmesini bekleyebiliriz.

tabi bence.

8. https://invst.ly/q-q1f

günlük

yükselen tirend maalefe miç oldu..

artık o iptal..

artık kırmızı düşen tirendimiz var.

Sayfa 190/329 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız