Sayfa 5/877 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7011 madde; 33 - 40 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tilki Yazıyı Oku
    http://www.milliyet.com.tr/-torba-ka...onomi-2401926/
    Torba yasa Meclis'ten geçti! Vergi indirimi ve KDV istisnası yasalaştı
    TBMM Genel Kurulunda,mükelleflere vergi indirimi ve yabancılar ile gurbetçilere konut ve iş yeri satışında KDV istisnasını da içeren "torba kanun teklifi" kabul edilerek yasalaştı.
    dün yasalaşan durum bugün tahtayı etkilemiyorsa .haberi koymanın mantığı nedir ki?

2. sayın senol tahtayı etkileyip etkilememesini bilemem pazartesi belli olur.Torba yasa dün dediğiniz yani Perşembe meclise sunuldu ve cuma seans kapandıktan sonra yasallaştı.Bilgi mahiyetinde paylaştım vkgyo hissesini ne aldım ne sattım nede ilgilendim.Durum bundan ibaret.Anladığım kadarı ile haber olumlu olduğu için hissenin yükselmesini istemiyorsunuz.Hayırlı işler size.

3. Herkes bir hareket bekliyormuş . Eger gerçek hareketine başlasa işlem hacmini düşünemiyorum bile . Mal kıymetli hemde çok kıymetli lot çoğaltmak için Traderi yapmaya kalkarsan çarpıyorlar. Mahkeme geldi çattı , herkes temelini attı , bir bizim zavallılar kaldı .

4.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    2.50 ve altı her kademeden parça parça alıcıyım.

Orta uzun vadede sorunsuz hisse.

Mart ayında endekste düşüş sonrasında ise 100/110 bin atağı bekliyorum.

Dolayısı ile Mart ayındaki ufak caplı satış dalgasından acaba VKGYO etkilenirmi ?

Dolayısı ile temkinliyim.

Onçun kademe kademe dıyorum.

Herkese bol sanş
    2.50 dedik ama böyle osuruktan hareketler ile değil adam akıllı 2.50 altını göstereceksin...

Zaman sorunu yok

Kapanış 2.48
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

6. Devlet şirketlerinin sahibi yokki . . Kendi yandaşlarını yönetici yapıp .. yiyolar. Şirketi... devlet memuruna gelince de işinize ağızla son verme kanunu getirirler..

Sent from my SM-A320F using hisse.net mobile app

7. 19 Ocaktan beri hisse 2.45-2.60 arası oyalanıyor, kafasını kaldıracak ama ne zaman belli değil.2.45 stop ile takip edilebilr.

Sayfa 5/877 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •