Sayfa 583/803 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 6420 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. 12,06 öenmli demiştik..bir gram yukarı emaresi yok bu iki bant short bölgesi..buradan beni yanıltması için yataya sarmalı

2.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Spota VAKBN ve SODA almıştım... Bugün sattım..
    Ben Asels ve petkm devam...
    Endeks arada girip çıkıyorum ufak ufak... 50-60% sini geri aldım bakalım nasıl olacak!

3.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Geçen hafta HRC fiyatlarından bahsetmiştik...
    Genel de Çin tatili sırasında yıllardır düşüş gösterir, o yüzden dinlenmeye geçmesi gerekiyordu... Benim beklentimden hala daha iyi performans gösteriyor...
    Çin açık olmadığı için henüz fiyatlar net değil ama Singapur vb yerlerde Çelik fiyatları 5-6% eksiydi dün sabah...
    yüzünü gören cennetlik ..ereğli shorttum hocam hatırlarsan panik etmedi değil..ama şükür diyelim..oturmayı bilirsen sorun olmuyor..sabırlı işlem yapmak lazım..

4. 8,11 gelecek

5. [IMG][/IMG]

oyunagelenadam ın indikatörleri ile.......
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

6. en beğendiğim banka 6,77 üstü yeni dünya sistem al arefesinde ama teyit uyok şuan için

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

oyunagelenadam ın indikatörleri ile.......
    estağfirullah abi ne demek o öyle...
    sadece deneme yanılma tavsiye ile netleştirdiğim şeyler

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    yüzünü gören cennetlik ..ereğli shorttum hocam hatırlarsan panik etmedi değil..ama şükür diyelim..oturmayı bilirsen sorun olmuyor..sabırlı işlem yapmak lazım..
    Eyvallah...
    Yazılarınızı okuyorum, diğer tarafta yapılan işlemler, long-short-long, çok tehlikeli gerçekten...
    Yönü belirleyip doğru yerden girip beklemek lazım biraz yoksa psikoloji dayanmaz sürekli zarar yazar...

Sayfa 583/803 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •