Sayfa 49/746 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 385 - 392 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Haklısınız ve bilginiz ile de bunu bilmeyenlerin bulasmamasi gerektiğini güzel ifade etmişsiniz. Allah razı olsun. Bereketli yatırım dilerim size
     Alıntı Originally Posted by zıpkıncı Yazıyı Oku
    Tabi ki öyle, neticede dayanak varlık varantı alınıyor ve dayanak varlık fiyatı varant fiyatını doğrudan etkiliyor. Bizim handikapımız,
    dayanak varlık fiyatını belirleyen ve varant ihracı yapan aynı el, en azından bu grupta öyle olduğunu düşünüyorum. Döşenin çıkardığı varantları incelerseniz, ağırlığı kendisinde olan pay dayanak varlıklarında olduğunu görürsünüz. değilse bile, hakim grupla paslaşmayacağını nerden bilebiliriz, Pay dışı dayanak varlıklarla ilgili bir öngörü için kabul edilebilir delilim yok.
    Özetle, çalan da oynayan da kendisi. Bulaşanı güneş gören buz gibi eritir.
    Ben bu varant olayına karşı insanları uyarmayı bir görev, vicdani sorumluluk olarak ele alıyorum.
    VIOP'un en azından bir mantığı var, ama kesinlikle tavsiye etmem, aynı kapıya çıkarlar. Varant sadece macera ve kumar anlayışlı bir olay.
    Taşıyabileceğiniz kredili hisse alsanız bile, hisse fiyatları yükseldiğinde, artık ne zaman yükselirse, kaybınızı kurtarabilirsiniz. ancak kaldıraçlı işlemler zaman tahditli, ve ipler başkalarının elinde.

2. 8,20 üzerinde seyreden kozaanın sırtı yere gelmez.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpkıncı Yazıyı Oku
    Tabi ki öyle, neticede dayanak varlık varantı alınıyor ve dayanak varlık fiyatı varant fiyatını doğrudan etkiliyor. Bizim handikapımız,
    dayanak varlık fiyatını belirleyen ve varant ihracı yapan aynı el, en azından bu grupta öyle olduğunu düşünüyorum. Döşenin çıkardığı varantları incelerseniz, ağırlığı kendisinde olan pay dayanak varlıklarında olduğunu görürsünüz. değilse bile, hakim grupla paslaşmayacağını nerden bilebiliriz, Pay dışı dayanak varlıklarla ilgili bir öngörü için kabul edilebilir delilim yok.
    Özetle, çalan da oynayan da kendisi. Bulaşanı güneş gören buz gibi eritir.
    Ben bu varant olayına karşı insanları uyarmayı bir görev, vicdani sorumluluk olarak ele alıyorum.
    VIOP'un en azından bir mantığı var, ama kesinlikle tavsiye etmem, aynı kapıya çıkarlar. Varant sadece macera ve kumar anlayışlı bir olay.
    Taşıyabileceğiniz kredili hisse alsanız bile, hisse fiyatları yükseldiğinde, artık ne zaman yükselirse, kaybınızı kurtarabilirsiniz. ancak kaldıraçlı işlemler zaman tahditli, ve ipler başkalarının elinde.
    Ah ah ne kadar mükemmel bir yazı eline sağlık tesadüfen forumda gezerken denk geldim ve okudum 20 bin i borsada 200 bin yaptıktan sonra (8 ayda) 2 ayda varantta hepsini verdim Allah affetsin varant tövbe gidin tek maç Barcelona ya basın daha fazla ihtimal var

4. şuda bir gerçek. 11 yıllık direncinden satış yiyor sürekli

5. Günaydın KozaA ,

Bilgilendirmeler için saolasın Deniz Abi

Herkese bol kazançlar
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    şuda bir gerçek. 11 yıllık direncinden satış yiyor sürekli
    papaz her zaman pilav yemez deniz abim. bu sefer çok sürtünmüş üst kanalda. şu da bir gerçek aşırı baskılanıyor kağıtlar. sanki ucuza kapatalim kağıtları der gibi birileri. yoksa kağıt tutmayın beni der gibi grafiği.

8. Nerde o dipçiler...Vurgun mu yediler fazla derine dalıp..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 49/746 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •