Sayfa 26/746 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 201 - 208 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Amma can sıkıcı oldu
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Mahkeme yarın devam edecekmiş.

4. Tutuklu sanık İpek, "Ergenekon-Balyoz yargılamalarında sahte de olsa delil vardı. Yapanların Allah belasını versin, ona bir şey demiyorum. Benim şirketime el koymak için delil bile yok." diye konuştu.

Şurda bile dediklerine bak sahtede olsa delil vardı demek ne demek be bunları var ya ömür boyu ağırlaştırılmış atacaklar ki ibreti alem olsun.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tutuklu sanık İpek, "Ergenekon-Balyoz yargılamalarında sahte de olsa delil vardı. Yapanların Allah belasını versin, ona bir şey demiyorum. Benim şirketime el koymak için delil bile yok." diye konuştu.

Şurda bile dediklerine bak sahtede olsa delil vardı demek ne demek be bunları var ya ömür boyu ağırlaştırılmış atacaklar ki ibreti alem olsun.
    Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) çatı davasının firari sanığı eski Koza Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında olduğu 20 sanığın "terör örgütüne üye olmak", "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet", "güveni kötüye kullanmak", "özel belgede sahtecilik" ve "ruhsatsız silah bulundurmak" suçlarından yargılanmalarına devam edildi.
    Ankara 24. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına, tutuklu sanık Cafer Tekin İpek'in yanı sıra aralarında annesi Melek İpek'in de bulunduğu tutuksuz sanıklar ile taraf avukatları katıldı.
    Esasa ilişkin savunma yapan Cafer Tekin İpek, hakkında hazırlanan iddianame ve savcılık makamı tarafından verilen esasa ilişkin mütalaanın hukuka uygun olmadığını ileri sürdü.
    Suçsuz olduğunu savunan İpek, "Burada sanık olarak yargılanmam beni suçlu yapmaz, vatan haini de yapmaz. Biz vatanımıza canımızla bağlıyız." ifadelerini kullandı.
    Şirket aracılığıyla "kara para aklama", "altın üretimini düşük göstererek FETÖ'ye himmet verme" suçlamalarına değinen İpek, "Bizim şirketimizin FETÖ ile herhangi bir iltisakı yoktur. Şirketimiz bir aile şirketidir." savunmasını yaptı.
    Şirketlerine el konulduğunu, yapılan incelemelerde ve alınan bilirkişi raporlarında bir usulsüzlük olmadığının anlaşıldığını iddia eden İpek, aleyhlerine kullanılabilecek delil olmadığını öne sürdü.
    Tutuklu sanık İpek, "Ergenekon-Balyoz yargılamalarında sahte de olsa delil vardı. Yapanların Allah belasını versin, ona bir şey demiyorum. Benim şirketime el koymak için delil bile yok." diye konuştu.
    Davanın görülmesine yarın devam edilecek.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Su aralar ekonominin nakite ihtiyaci var. Daha fazla sulandirilmadan bu mahkeme sonuclanir. Hatta yarin bile karar aciklanabilir. Çünki , Artik bir an once satis islemlerine gecmesi lazim devletin

7. Kozal ve kozaa günlük takasinda gariplik var.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 26/746 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •