Sayfa 3/95 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 764 madde; 17 - 24 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Cakirkaptan Yazıyı Oku
    Sonuna kadar katılıyorum.
    FD/Favök değerini ereğli ile aynı olarak 3.6 kabul etsek üzerine imtiyazlı payların değerini düşüp ereğliye oranla bide %15 iskonto yapsak satmaya çalıştıkları rakamların 1/3 ü yapmaz bu hisseler. Kolay gelsin arkadaşlara... Bi uyanık kedileri var sanki... 1 lot da ben alacam genel kurullarda pislik yapmak için... ytd
    140milyon özsermayesi var bu şirketin. O paraya eregl ile rakip olabilir misin.

Az baksan görirsün ki şirketin Eregl ile alakası yok. Alanı başka yaptığı iş başka.

2. Ne oldu verdiler mi 1 lotu
     Alıntı Originally Posted by Cakirkaptan Yazıyı Oku
    Sonuna kadar katılıyorum.
    FD/Favök değerini ereğli ile aynı olarak 3.6 kabul etsek üzerine imtiyazlı payların değerini düşüp ereğliye oranla bide %15 iskonto yapsak satmaya çalıştıkları rakamların 1/3 ü yapmaz bu hisseler. Kolay gelsin arkadaşlara... Bi uyanık kedileri var sanki... 1 lot da ben alacam genel kurullarda pislik yapmak için... ytd

3. 35000 tl lik alim emiri girdim bakalim. Umdugumuz gibi gitmesse satar cikarim.

Suriye olaylari arifesinde artabilir. Insaat demir demek sonucta bakalim ne olcak.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    35000 tl lik alim emiri girdim bakalim. Umdugumuz gibi gitmesse satar cikarim.

Suriye olaylari arifesinde artabilir. Insaat demir demek sonucta bakalim ne olcak.
    Keşke 35.000 tl yatırım yaptığınız şirketin ne ürettiğini iyi inceleseydiniz. Umarım pişman olmazsınız.

Ne oldu bu halka arz sonucu

6. Çok talep gelirse hiç düşünmem dalarım

7.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Çok talep gelirse hiç düşünmem dalarım
    Benim bilgdigim kadariyla 24.000.000 lot talep gelmis gedik yatrimdan ogrendigim kadariyla, tabiki patron cakallik yapip alim girmediyse,

Hiç ses seda yok bu halka arz başarılı oldumu acaba

Sayfa 3/95 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •