Sayfa 19/96 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 762 madde; 145 - 152 arası.

Konu: YKSLN - Yükselen Çelik A.Ş.

1. en dandik haberle 3 gün tavan hisse çok gördüm ama böyle güzel açılışta haber alan bir kağıdın gitmemesini neredeyse eksiye gittiğini ilk defa görüyorum 10 senede enteresan demekki tahtayı yapan arkadaşlar çok çetin süründürmeden kazandırmayacaklar

2. Hocam, şahlanan eşek sırtüstü yere düşer. Yavaş yavaş yükselmesine de razıyız. Sabredemeyen de gitsin METRO alsın

3. Şirketimizin 24.12.2019 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapmış olduğu özel durum açıklamasında bahsi geçen "Gayrimenkul" satış işlemleri bugün (25.12.2019 tarihinde) başarılı şekilde tamamlanmıştır.

Bu kapsamda defter değeri 27.465.000 TL olarak gösterilen Gayrimenkul'ün satışı peşin bedelle 33.440.000 TL olarak sonuçlanmıştır. Ayrıca ilgili Gayrimenkul'ün içinde yer alan bazı ekipmanlar 60.000 TL+KDV bedel karşılığında devir edilmiştir. Bahsi geçen tüm satış tutarları nakit veya bloke çek olarak tahsil edilmiştir.

Şirketimiz Yönetim Kurulu aksi yönde bir karar almadıkça, söz konusu kaynağın işletme sermayesi amacıyla kullanılmasını planlamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

4. ulan ne gerizekalı kağıttır bu arkadaş gayrimenkul satıyor birton para eline geçiyor yinede tık yok ALLAH belanı versin

5. utanmasa taban yapacak namussuz

6. Nasıl bi pisliğe bulaşmışız yahu!!!!
    Olumlu haber, rekor kıran endeks..,,..,,.,,....,,.....,....... hissesi.
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

7. Ya bi tane de eli yüzü nurlu bir şirketi halka açın be kardeşim.
    Uzun zamandır yeni halka arzlara katılmıyordum geçmişte yediğimiz kazıklardan dolayı.
    Halka arz tanıtımında nasıl olduysa kandık inandık bu şeytanlara.
    Ulan 2 milyon avroya aldığın yeri 34 milyona satıyorsun,deli kar yapıyorsun,kasan para doluyor her fırsatı millete çakmak için kullanıyorsun.
    Bu ne kepazelik bu ne edepsizlik kardeşim.
    Her türden dandik kağıt alıp başını gitti.bunlar aşağı çekmek için bi taraflarını yırtıyor ayıp be

8. bu son haberler, sermaye artışı çok anlamlı değil. halaka arz ile ilgili yönetim kendi 30 milyon lotundan kaybetmemek için 12,8 milyon tl vererek halktan 65 milyon tl aldı ve bu da tescillendi.
    Şimdi beklediğim ilk haber ihracata başlamak. Özellikle bu yeni takım çelik (ceo nun bahsettiği şimdilik gizli iş) çalışmaları ile ilgili iş haberleri. İnşallah yeni haberler yeni fırsatlar diyelim.
    Şirket zaten mayıs 2020 ye kadar olan iki bilançoyu iyi gösterecek, orada değilim. daha sonraki bilançolar kafamdakiler!

Sayfa 19/96 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •