Sayfa 15/21 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GARAN destek ve direnç

dünkü piyasadaki sert satışlara rağmen, bankaların çok fazla sert satış yemeden destekleri üzerinde kapatmalarından dolayı, aceba buna x30 endeksi ne diyor diye baktığımda kendi anlayışıma göre yoo.. ordada görülen satış nisbetinde bi sarsılma göremedim. tabii bunu kendi anlayışıma göre derken x30 endeksi varantına göre değerlendirdim. valla benim beynim sulandı. ben böyle satış hiç görmedim çünkü.. çizik plak gibi aynı yere takıldım farkındayım. bunun nedeni ise, insanın kendi kitabından okuyup yazmasından başka bir şey değil...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

varanta uzak olanlar için belki anlaşılır olmayabilir ama hiçte öyle değilçünkü her yerde rakamlar konuşur. bu viop olmuş hisse olmuş başka ensstürmanlar olmuş farketmez.

bakın mesela rakamlara göre şöyle açıklayım. alım varantı ızııo bu kadar sert satışlara göre, bir gün önceki desteği 57 kırması gerekirken hiç tınlamadan 62 destek yapıp 64 kapatmış.

satış varantı ızıun ise madem bu kadar sert satış oldu, bir gün önceki 58 direncini tepeleyerek geçemesi gerekirken, ancak en yüksek 51 görebilmiş. bunları her oyuncu rahatca görebilir...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bunu niye yazdım. hatırlanırsa on beş gün önce kafa kağıtlar hiç kıpırdayamazken bu borsa nasıl yükselecek diye kafa yorarken, şimdide bankalar ve 30 endeksi çok fazla sıkıntı yaşamazken bu borsa nasıl düşmeye devam edecek diye sesli düşündüm.

4. Çok güzel tespitler, umarım haftaya tüm bankalarla birlikte çoşkulu ralli dolu bir şuabat ayı dileriz.cuma akşam üstü bankalar bu sene isterseler kar dağıtımı ilgili bddk haber çıkmıştı.belki tetikleyici haber olur

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bunu niye yazdım. hatırlanırsa on beş gün önce kafa kağıtlar hiç kıpırdayamazken bu borsa nasıl yükselecek diye kafa yorarken, şimdide bankalar ve 30 endeksi çok fazla sıkıntı yaşamazken bu borsa nasıl düşmeye devam edecek diye sesli düşündüm.

Alıntı Originally Posted by seaside75 Yazıyı Oku
    Çok güzel tespitler, umarım haftaya tüm bankalarla birlikte çoşkulu ralli dolu bir şuabat ayı dileriz.cuma akşam üstü bankalar bu sene isterseler kar dağıtımı ilgili bddk haber çıkmıştı.belki tetikleyici haber olur
    bir şeyler isbat etmek ister gibi değilde, sesli olarak düşüncemi paylaşmıştım. bol şanslar...

öyle bir geçerki zaman. nur içinde yatsın

https://www.youtube.com/watch?v=6PiX...&start_radio=1

ne kadar tanınan, tanınmayan, youtuber izledimse herkes adeta ortalığı yangın yerine çevirmişler. eğerki terse köşe olurlarsa bence hepsi artık kurma saat olarak değerlendirilebilir. ben mesela inanmıyorum. ilk etapta satıcılı bir açılış ile güne başlanabilir ama ya sonra???

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    dünkü piyasadaki sert satışlara rağmen, bankaların çok fazla sert satış yemeden destekleri üzerinde kapatmalarından dolayı, aceba buna x30 endeksi ne diyor diye baktığımda kendi anlayışıma göre yoo.. ordada görülen satış nisbetinde bi sarsılma göremedim. tabii bunu kendi anlayışıma göre derken x30 endeksi varantına göre değerlendirdim. valla benim beynim sulandı. ben böyle satış hiç görmedim çünkü.. çizik plak gibi aynı yere takıldım farkındayım. bunun nedeni ise, insanın kendi kitabından okuyup yazmasından başka bir şey değil...
    usta'sı kalfa'sı herkes elinde ayakkabıları kaçmaya hazırlanırken, insanın kendi kitabından okuyup yazması böyle bir şey...

borsa'nın ne okulu var nede hocası. öğrencide sensin, öğretmende sensin.

Sayfa 15/21 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •