Sayfa 752/1000 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım %50'si 1.5 getirmiş 0.75 gelir oradan Yaklaşık %15 altın, eurobond ve ETF var bunlarda dövizin düşüşünden etkilenecek haliyle. -%0.05 kadar getiriyi düşürecek. 0.7 falan kalır geriye Hadi sizin güzel hatrınız için %0.7 diyeyim tahminen
    Pangaciiiiiiiiiiii

Acc yi lutfen bir daha konusmayim.zarari bile kurtaramadim bugunki - ile .Anlasilan mevduat tan cikan para fonlara gelisi guzel dagilmis.parayi bulmuslar,umurlarinda degil.

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Pangaciiiiiiiiiiii
    Ne oldu üstadım tutturamadık mı

4. TCD yeni fiyat: 1,975552

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yaprağa gelince Hıpır hıpır sapa gelince meee 🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Dun bunu yazmistim
    Acc den dun cikanlar
    Basta hayrani ustadim
    Sizler adina cidden uzgunum...
    ben de üzgünüm üstadım. çünkü hepimizin kazanmasını istiyorum. acc tcd fark etmez. ben sattım ama bu meretin dünkü yükselişe karşılık en az 0,50 kazanmasını beklerdim. aylıktan yıllığa
    istikrarlı bir getiri eğrisi, yükselişlerde arada eksi yazıp gıdım gıdım artması ve düşüş günlerinde sürpriz getiriler sağlayarak en azından aylıkta ppf'nin
    üç katından aşağı olmayacak bir getirinin büyük ihtimalle sağlanacağı gibi bir duruşu gördüğümüzden bunu aldık. belki de bunu yine sağlayacak ayrı mesele.
    ama son zamanlarda borsa uçarken düşüyor, borsa düşerken de düşüyor. mustafa üstada selam olsun. fon da olsa alyat yapılmaz. uzun vadeci olma mevzusuna
    da çekimser bakıyorum gibi görüş belirtiyordu. rakiplerinin aylık getirilerde üçe dörde katladığı bir fondan bahsediyoruz. insan ömür boyu düşüşe oynar
    mı? hadi oynadı, düşüşlerde güzel getirileri neden göremiyoruz? önceki zamanlarda bu sıtrateji iyi işlemiş ama son zamanlarda ne yaptıklarını anlamak imkânsız.
    bütün mesele tek kelimede birleşiyor. güven... güven yoksa orada durulmaz. yine güzel getiriler olur ayrı mesele. her gece borsa yükselse de düşse de diken
    üstünde yatmak durumunda bırakmaya başladılar insanları. işimiz gerçekten zormuş, tahmin ettiğimizden çok daha zormuş hem de.

Tcd 1.67 cikiyor

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yaprağa gelince Hıpır hıpır sapa gelince meee 🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Illa olumsuz bir yorum yapacan
    Duramiyorsun

Sayfa 752/1000 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız