Sayfa 231/1000 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Geçen ay ve bu ay yayınladıkları portföyde görünüyordu ama vardır inşallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Portföyün %4.6'sı
    Sadece bundan +%0.4 gelir gibi

2.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Portföyün %4.6'sı
    Sadece bundan +%0.4 gelir gibi
    Bugün diğerlerinden gelecek eksileri karşılar belki hiç olmazsa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. tcd... 1 aydan kısa zamandaa %+13,5 ... ben satış verdim..gerekirse ortalık biraz durulunca-belirginleşince daha yüksek fiyattan almaya razıyım.

4. abd görüşmesi... nedir ne değildir... bilebilmemiz -anlayabilmemiz zor.. zamanla anlaşılacak ortaya çıkacak sanırım

Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    tcd... 1 aydan kısa zamandaa %+13,5 ... ben satış verdim..gerekirse ortalık biraz durulunca-belirginleşince daha yüksek fiyattan almaya razıyım.
    Cikmak isteyen ciksin...kalanlar siki tutunun
    Tren ya tepeye cikacak
    Ya da serden asagi gidiyoruz
    Lunaparktaki hizli tren gibi heyecan dolu...

6.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Acc de eksi getirmeyi başaran tek fon -0.26

Tcdd de Accc gibi geçen hafta artı endekste yüzde 1 eksi yapmıştı bu 2 si ekstrem fon durumunda artı ve eksi olarak endekse göre türev vb günlük işlemlerle

7. Bıst eksi artı yine eksi şuan kar satışları geliyor 104 altına geldi 103.500 yüzde 1 aşan eksi 105 lerden 105 leri bu seferde geçemez diyenlerin satışlarıyla

Abd görüşmeleri nötr gibi şuanlık belirgin birşey yok önümüzdeki günlerde belli olur açıklamalarla

8. Son olarak özellikle hisse fonlar günlük alım satım için mevduatçı normal yatırımcıya göre değil esasında hisse fonların en azından belkide 1 ay süreli alınıp satılması lazım 3 ve 6 ay gibi aşırı giriş ve çıkışlarda fonları .... ediyorlar

Çünkü hisse senedi ellerindekiler fonların o an satması mümkün olmayabilir ya da çok zararlı olabilir büyük borsa çöküşlerinde bunları çok gördük

Eskilerin meşhur bi sözü var paran tatlıysa şeker ye diye onun için bizim vatandaşımız borsada kaybediyor kaybetmeye mahkum, şirket ortağı yatırımcı gibi değilde sülün osman gibi tokatçı zihniyetle hareket ediyor bugün al yarın bi kaç gün sonra misliye sat parayı al uza mantığı burada da fon piyasasında da bunun yansımalarını görüyoruz

Sayfa 231/1000 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •