Sayfa 79/863 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 625 - 632 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Bardağın dolu tarafı hala 20 TL ederi olan bir hissemiz var.

Boş tarafı 20 TL ederi olan bilançoyu 12 TL'den mal boşaltmak için kullandı eski spekülatör. Yeniler bu bilanço ile ne halt eder hiç bir fikrim yok. Tek gördüğüm bildiğin silme mal topluyor adamlar.

Eski spekülatörün elinde olsa tahta Çeviklerin kafasına çaktığı 135bin lot + yatırım fonlarındaki malı tahtaya boca edip tahtada millete birbirini ezdirecekti, sonra yarı fiyatından toplar, bir sonraki iyi gelecek bilanço öncesi ikiye katlayıp tekrar satardı. 2014'ten beri bilirim bu tahtayı, hep aynı terane. Ha şirket büyüdüğünden 2014'te dip 2 oluyordu şimdi 6 olur ama hareket aynı.

Bu arada takas bakıyorum diye laf eden arkadaşlar takasın önemini anlamıştır herhalde, adamlar 3 aydır boşuna boşaltmamışlar o kadar malı. Şansımıza bu herifler girdi tahtaya, fena çarpılacakmışız yoksa.

2.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Bardağın dolu tarafı hala 20 TL ederi olan bir hissemiz var.

Boş tarafı 20 TL ederi olan bilançoyu 12 TL'den mal boşaltmak için kullandı eski spekülatör. Yeniler bu bilanço ile ne halt eder hiç bir fikrim yok. Tek gördüğüm bildiğin silme mal topluyor adamlar.

Eski spekülatörün elinde olsa tahta Çeviklerin kafasına çaktığı 135bin lot + yatırım fonlarındaki malı tahtaya boca edip tahtada millete birbirini ezdirecekti, sonra yarı fiyatından toplar, bir sonraki iyi gelecek bilanço öncesi ikiye katlayıp tekrar satardı. 2014'ten beri bilirim bu tahtayı, hep aynı terane. Ha şirket büyüdüğünden 2014'te dip 2 oluyordu şimdi 6 olur ama hareket aynı.

Bu arada takas bakıyorum diye laf eden arkadaşlar takasın önemini anlamıştır herhalde, adamlar 3 aydır boşuna boşaltmamışlar o kadar malı. Şansımıza bu herifler girdi tahtaya, fena çarpılacakmışız yoksa.
    2.çeyrek çok güzel gelmişti bu salak spekülatör gitmek varken niye aşağıya çekti , bu hareketi yaptıran adamlarda bunlar mı yoksa bunlarla işbirliği içinde olabilir mi milleti soğutup malı toplayıp temizleme yapıp sonra yukarı hareket ama fk düşük aşağı salmada da mal dağıldı bu adam niçin öyle yaptı o zaman 2.çeyrekten sonra ?

Sn. Cool
    18 aydır seni okuyorum
    Nominal fiyat bictigin hisse 18 TL oldu

Takas nedir?
    Ben yatirimciyim!
    Şimdi bu adam mali yarın tahtaya verse alabilecek babayiğit var mı?

Teknik anlamda 21.86 ilk hedef
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Hissenin hikayesi bilanço değil fiyata bakmadan hisse alınıyor ben canlı izledim Matriksten ypkredi tek tuş alım girdi ky sattı iş yatırım 16.86 ile 1.627.270 ve ypkredi 17.86 375.230 mal aldı klnma 28 den sonra çok az al sat yaptım ama 28.00 den önce alıp sattım aynı onun hareketleri gidecek tahtaların özelliğidir yukarı aşağı ve kademe bakmaksızın alım klnma da yatırım finansman alıp citi menkul e virman yapıyordu yalnız burada iş yatırım kendi namına almış yatırım fonu ykredi ve teb satmış ykredi sattığının bir kısmını bugün tekrar aldı

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bence hiç takılmayın her kim iseler...onlar düşünsün..2 milyon kötü zarar yazmak için almadılar. Birde gelen bilançolara orta ölçekli bu denli net kar edip piyasa değeri düşük kalan doğru dürüst şirket kalmadı.
    Biz 6 aylık bilanço geldiğinde 18/20 TL eder demiştik. Sonuc 6 aylikveder bilanço değeri bugün ortaya çıktı.
    Daha 9 aylık ve adil bundan sonra yeni yatrimlarlarin meyveleri ve temettü geliri vs fiyatlanacak.
    Hele durun daha keseceğiz hazirana kadar buradayız..
    Su akar yolunu bulur..
    Aynen dostum , daha güzel temettülerimizi alacaz ,ihracatı iyi olan , yatırım yapan , global şirketten zarar gelmez geç olsun güzel olsun bekleriz

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Takas nedir?
    Ben yatirimciyim!
    Şimdi bu adam mali yarın tahtaya verse alabilecek babayiğit var mı?
    Tabiki yok, tahta talan olur, 3-4-5'li fiyatlarda beklediğimiz gibi bekler dururuz burada. Sinir stres... Senin emeklilikte gecikir biraz

Ben hisseden çıkana kadar biraz pozitif ol. Totem yapalım

Sayfa 79/863 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •