Sayfa 167/863 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Sn Sekiz
    Benim tahminim min23-max25 tl olacağı yönünde
    Asıl beklentim 2020 mayıs genel kurul sonrası
    50-75 tl olması
    Tabiki tahmin ve beklentim bir çok kanaldan bilgi yyüzyüze sohbet ile oluşan kanaatimdir
    Sizlerin yatırım kararlarını etkilemesin

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Bilanço gelmeden önce öğrendim ben birisinin malını aldığını, 17,30 tavan yaptığı gün tahtadan tavan fiyattan aldı malın büyük kısmını. Maliyeti 16,50 değildir elden para almıştır.

Bilanço iyi gelir ve o coşkuyla verir malı diye düşünüyordum ve o nedenle tutmaya devam etmiştim. Bilanço bozuk gelince jeton düştü bende. TEB'in ve Yabancının satışlarının büyük kısmını karşılayan spekülatör bozuk bilançoyu önceden öğrenince Mübarek'leri kiraladı bence. Bunu yapmasa 2018 Mayısında şeker yatırımdan işlem yapan spekülatörün düştüğü duruma düşecekti.

Bunlar tahtadan çıkmadan 20 üzerine gider ve oturursa fiyatı bendeki senaryo çöp olmuştur daha huzurlu taşınabilir hisse, onun haricindeki hareketlerde boşaltıma karşı tetikte olmanızı tavsiye ederim size.
    Ya herro ya merro artık sayın Cool Ya biz ona ya da o bize
    O zamanlar teb ve yabancıyı yanlış hatırlamıyosam yapı kredi karşılamıştı.
    Onun malı 1m bile yoktu ki

Edit: Yarını eksi kapatırsa bizim bayrak flama bozulur. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Ya herro ya merro artık sayın Cool Ya biz ona ya da o bize
    O zamanlar teb ve yabancıyı yanlış hatırlamıyosam yapı kredi karşılamıştı.
    Onun malı 1m bile yoktu ki
    Yapıkredi, Ziraat ve TEB (yerli) 1 milyonu geçiyorlardır sanırım. 9.x'lerden 100bin aldı, 10'dan 135bin TEB'in (yabancı) son malını aldı, 11.xx'lere kadar piyasadan gelenleri aldı, tahminimce piyasadan gelebilecekler bitince tavana vurdurup toplu malı aldı. Tavandan ATA da malı verdi Enver'e ondan emin değilim aynı adam mı, başka yatırımcı mı. Maliyetinin 12'yi geçeceğini sanmıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Cool gel de sabahki devre kesme kaç lot ile olmuş söyleyiver. Acemi biri kademeler boşken aktiften alım yaptı ben kademeleri göremiyorum ama investingde baktığımda devre kestiğinde 31000 lot işlem olmuş.. Bu işlem klmsn için hava civa.. Dolayısıyla sabahki yükseliş fake. Şu ana kadar düşüşte de hacim yok. Sadece endeks bozdu bizim kağıt da gevşedi.. Abartılacak bir durum yok. 19.71 diye bir zirvemizde yok aslında.. Oradan trend falan atmayın teknik analiz yapacaksanız
     Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Ekranı kapattırdım ben maalesef .

Bir arkadaştan şifre aldım baktım şimdi. Sabah bu işlem ile devre kesmiş.

5. Hazır ekran şifresi bulmuşken bunu da koyayım, bendeki sistemin son durumu. Hareketler sert olunca dibini tepesini bulamıyor haliyle...

Teşekkürler sayın Cool Sistemin al sat verdiği zamanlarda çok başarılı

Gün sonu pastası vakıf da Enver'e iş yapıyorsa gecen hafta aldığı malın hepsini bir günde verdi

7. Bu herif tahtada adam çarpıyor gibi duruyor. Mal boşaltım için bugün afyonda olan gibi bir şeyler olmalı.

İki defa sattığımın altına gelmişti geri alsam 4,85 maliyetim olacaktı, Enver'i inek misali sağmak lazımdı aslında ya neyse gemileri yaktık bir kere.

Belki a1 cap. ı gördükten sonra kafasına vurmuştur. Artık dediğim gibi ya herro ya merro
    Ben size tekrar söylemek istiyorum sayın Cool portföyünüzün bir kısmını borsada değerlendirmeyi düşünün
    Asels ve golts güzel duruyor 1 sene için en azından+ belki zoren eklenebilir.Yılbaşına yakın zamanlarda bildiğiniz üzere yabancı satışı geliyor bist'e
    Ondan sonrasında değerlendirmenizi isterim borsanın gideceğine inancım büyük ve sizin faydalanmanızı isterim.
    Bana çok fazla katkınız oldu Tavsiye değil sadece değerlendirmelisiniz diye düşünüyorum.

Sayfa 167/863 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •