Sayfa 248/863 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Citidir çiti ..380 almıştı iki gün önce satışta 380 uyuşuyor .

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 gün önce bunu dediğimizde çok garipsenmisti..
    sonuç dedigimizin tıpatıp rakam olarakta aynısı...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Bir gün iyi yükseldi ya artık 10 gün düşeriz , çıkışlarda değilde , düşüşlerde tam endeks hissesi oluyoruz maşallah klimasana

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    2 gün önce bunu dediğimizde çok garipsenmisti..
    sonuç dedigimizin tıpatıp rakam olarakta aynısı...
    Yavaş yavaş kakalaya kakalaya getiriyorlar yine aşağıya , 16 lı fiyatlara gelir mi yine sence ?

4.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş kakalaya kakalaya getiriyorlar yine aşağıya , 16 lı fiyatlara gelir mi yine sence ?
    Pek ihtimal vermiyorum.
    Hatta ben bugün için + kapatacağını düşünüyorum.
    (Zirveden iki günde ne yükseldiyse geri verdiler. Ne kadar geri gelirse yatırımcı çeker buda işine gelmez).
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Pek ihtimal vermiyorum.
    (Zirveden iki günde ne yükseldiyse geri verdiler. Ne kadar geri gelirse yatırımcı çeker buda işine gelmez).
    Şu an satış ağırlıklı olduğu için piyasalar bunu kullanabilir belki fırsat için yine aşağı çekmek adına ?

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Pek ihtimal vermiyorum.
    şu ortamda pek de yatırımcı çekemez gibi. herkes beklemede. 12 lerden 9 lara da çekemez diyorduk mal kaptırır diyorduk öyle bi çekti ki. kaç kişiye dedim. kimseyi ikna edemedik almaya. 9 dan 18 e fırlayınca da arkadaş dedi ki tüh keşke alsaymışım. bu hikaye hep aynı.

şimdi diyelim 18 e düştü herkes 16 yı bekler. 16 ya gelir ya bu daha da düşer hele bi 14 lere gelsin diye bakarlar. inanın 14 e gelsin o bekleyenler gene almaz bu sefer 12 leri bekler.

7.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    şu ortamda pek de yatırımcı çekemez gibi. herkes beklemede. 12 lerden 9 lara da çekemez diyorduk mal kaptırır diyorduk öyle bi çekti ki. kaç kişiye dedim. kimseyi ikna edemedik almaya. 9 dan 18 e fırlayınca da arkadaş dedi ki tüh keşke alsaymışım. bu hikaye hep aynı.

şimdi diyelim 18 e düştü herkes 16 yı bekler. 16 ya gelir ya bu daha da düşer hele bi 14 lere gelsin diye bakarlar. inanın 14 e gelsin o bekleyenler gene almaz bu sefer 12 leri bekler.
    Sonra hisse 30 a gidince de millet hisse aramaya başlar maelesef ky psikolojisi , düşerken daha düşecektir diye almaz , çıkarkende bu uçacak kaçacak der hisseye atlar ,

8. Hoşgeldin 18 li rakamlar yine gün sonu büyük ihtimalle 😡

Sayfa 248/863 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •