Sayfa 714/863 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ozaman uhulet ve suhuletle maşallah diyelim.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    MaşaAllah diyelim...

2. Bakıyorum grafikler havada uçuşuyor, teknikler konuşturuluyor. Yerli otomobil haberi geldi galiba.

3. Ben bugün malı verdim gecen sefer eva teyze gelince iyice mallanmistim. Alan da kazansin inşallah bilançosu nasil gelecek bir görelim gene geliriz hiç üzmedi en iyi kağıdım diyebilirim tüm ortaklara bol kazançlar dilerim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tweeter da denk geldim. Eylül ayında Manisa iklimlendirme sektöründe ciddi bir ihracat ve satış yakalamış. Buradaki en büyük pasta sanırım klimasan da .

Ayrıca klimasan araç kliması filan üretmiyor. Lütfen anormal şeylerden medet ummayin. Teknik olarak da çok güzel görünüyor. IMG_20201010_014306.jpg

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. O tabloyu @hilmibozdag_ arkadaşımız hazırlıyor. Kaynağı da paylaşmak gerek. Dışarıdan kolay görünüyor, bi excel tablosu ama işin içine girince epey uğraşırdığını görüyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by grandprix2002 Yazıyı Oku
    Tweeter da denk geldim. Eylül ayında Manisa iklimlendirme sektöründe ciddi bir ihracat ve satış yakalamış. Buradaki en büyük pasta sanırım klimasan da .

Ayrıca klimasan araç kliması filan üretmiyor. Lütfen anormal şeylerden medet ummayin. Teknik olarak da çok güzel görünüyor. IMG_20201010_014306.jpg

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by grandprix2002 Yazıyı Oku
    Tweeter da denk geldim. Eylül ayında Manisa iklimlendirme sektöründe ciddi bir ihracat ve satış yakalamış. Buradaki en büyük pasta sanırım klimasan da .

Kaynağı da paylaşırsanız en azından onca emeğin boşa gitmediğini görürüm.

Naçizane bu tabloları 1 senedir her ay ben hazırlayıp paylaşıyorum. En azından emeğe saygı babında zikredilirse memnun olurum.
    Saygılar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

7.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku

Naçizane bu tabloları 1 senedir her ay ben hazırlayıp paylaşıyorum. En azından emeğe saygı babında zikredilirse memnun olurum.
    Saygılar

Zaten tablo benim demedim ki Twitter da denk geldim dedim. Elinize sağlık. Takıp ettiğim bir hesap değildir. sadece ekran görüntüsünü aldim buraya koydum.

8. Zihnine sağlık Hilmi hocam. Senin yaptığın analizi aracı kurumum bana yapmaz. Sorsan takibimizde olan bir hisse değil der geçer. Klimasan takibe değer bir hisse değil midir ki sanki...
     Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku

Saygılar

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 714/863 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •