Sayfa 32/53 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 422 madde; 249 - 256 arası.

Konu: IZINV - Iz Yatirim Holding Anonim Şirketi

1. haydi iztar bakalım ne yapacaksın aşağıda 3,50 yukarda 5,50 eski zirve 17 ikisinin ortası 7 olsun ...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

***IZTAR*** İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

***IZTAR*** İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Hk
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
    Karar Tarihi 16.04.2019
    Genel Kurul Tarihi 09.05.2019
    Genel Kurul Saati 10:30
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 08.05.2019
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe ŞİŞLİ
    Adres Dolapdere Caddesi No:163/1 34375 Harbiye Şişli / İstanbul (Crowne Plaza İstanbul Harbiye Oteli)

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması ve toplantı tutanağının imzalanması konusunda yetki verilmesi
    2 - 2018 yılına ilişkin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bağımsız Denetim Raporu'nun ayrı ayrı okunması, 2018 yılı Bilanço ve Kar/Zarar hesaplarının okunması, müzakeresi ve tasdik edilmesi,
    3 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2018 yılı faaliyetleri nedeniyle ayrı ayrı ibra edilmeleri konusunun görüşülerek karara bağlanması,
    4 - 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve 660 Sayılı Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname uyarınca 2019 yılına ilişkin Bağımsız Denetim Şirketinin seçimi,
    5 - Sermaye Piyasası mevzuatı uyarınca Şirketin ilişkili taraflarla yapılan işlemleri hakkında pay sahiplerinin bilgilendirilmesi hususunun görüşülmesi ve bu işlemlerin onaylanması
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi
    7 - Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek ücret ve huzur haklarının belirlenmesi.
    8 - 2018 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlara ilişkin pay sahiplerine bilgi verilmesi ve 2019 yılı için yapılacak bağış ve yardım sınırının belirlenmesi,
    9 - Şirket Yönetim Kurulu'nun 2018 yılına ilişkin kar dağıtım önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması
    10 - Yönetim kontrolünü elinde bulunduran pay sahiplerine, yönetim kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarına, Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396.maddeleri çerçevesinde izin verilmesi ve 2018 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi
    11 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12.maddesinin 4.fıkrası uyarınca şirketimiz tarafından üçüncü kişiler lehine verilmiş olan teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatlere ilişkin pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    12 - Şirket Ana Sözleşmesinin 4. ve 6. maddesinin değiştirilmesine ilişkin tadil metnin görüşülerek karara bağlanması,
    13 - Dilek, temenniler ve kapanış
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Kayıtlı Sermaye Tavanı

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 İZTAR Genel Kurul Toplantı Davet Yazısı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    EK: 2 SPK Onaylı Esas Sözleşme Tadil Metni.pdf - Esas Sözleşme Tadil Metni
    EK: 3 2018 Kar Dağıtım Tablosu.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 4 Vekaletname.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz 2018 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın, 09/05/2019 tarih ve saat 10.30'da aşağıdaki gündemi görüşerek karara bağlamak üzere Dolapdere Caddesi No:163/1 34375 Harbiye Şişli / İstanbul adresinde bulunan Crowne Plaza İstanbul Harbiye otelinde yapılmasına, pay sahiplerine yapılacak genel kurul çağrısının www.iztarim.com internet adresinde, Kamuyu Aydınlatma Platformunda ilan edilmesine oybirliği ile karar verildi.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/756397

BIST

(16/04/2019 - 16:41:28)

3. sonunda hareket başladı ne güzel kimse yok adam istediği yere götürecek
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Piyasa bozuk iztar hal yasası beklentisi ile gidiyor

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

5. Devre kesici?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ben kaçar 5,64 ten allah bereket versin kalanlara bol kazanç
    Nakit kraldır.

7. buradaki geçmiş yorumlara bakılırsa Hektor 2 liradan mal pazarlamış 16 ya götürmüş :D

KAP : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, IZTAR.E payları 25/04/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 09/05/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 32/53 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •