Sayfa 431/601 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4804 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. yeni zirve hayirli olsun...

2. Var bir hayalimiz....

Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    Twitterda paslasilan bir postdan anlasilan, ozbekistan santrallerinin 270 mw e denk gelen kismi Aliağa Çakmaktepe Enerji Üretimden goturuluyor. Zamaninda bu santralin yapimi 275 milyon euro tutmus.

Spekin borusunu otturebilecegi son 6-9 ayi kaldi.. 2022 ilk bilemedin ikinci ceyreginde suanki sermayesi kadar kar tek ceyrekte kar yaptiginda gorecegiz bu hisseyi buralarda tutabiliyor mu

Aksen de bekleyen daima kazanıyor.

2 Yıldır en yakın tanıklarındanım. Bu sürede farklı fiyatlardan Çok kişiye aldırdım.
    Söylediğim şey şuydu, Sürekli alın, fiyatına bakmayın. Teknik olarak geri çekilirse bunu fırsat bilin daha da alın.

Şu anda ben dahil çok kişi de hep aynı pişmanlık. Portföyü komple AKSEN yapmalıymışız.

Benim sabit bir aksen miktarım var ve altına inmeden trade yapıyorum.
    Örneğin sabitim 100 adet ise, bazen 120-150 ye kadar artırıyorum. Yükselişlerde 100 den fazla ne kadar fazlam varsa veriyorum.
    Ama asla 100 taneyi risk etmiyorum.
    Pandeminin ilk ayları hariç 2.80 lerden beri hep AKSEN taşıdım.
    Uzun süredir borsada olduğumu bilip hisse soranlara 2 yıldır sadece AKSEN önerdim diyebilirim.

Ancak bu sefer fırsatı kaçırdık, 100 sabitle yükselişe devam ediyorum,
    Oysa önceki hafta bir arkadaşıma 13.60 larda fırsat alışı yaptırmıştım. Kendim almadım. Bazen basiretimiz bağlanıyor işte.
    İşin açıkçası elimde TUCLK düştükçe artırdım, bu ara verip AKSEN e çeviremedim. Onda da belli bir sabitim var ve son alımlarla iki katına çıktım.
    Neyse her şeyde bir hayır vardır.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Aksen uzun vade yatırımcıların maraton hissesidir.
    Her çeyrekte hedefler yeniden revize edilir. Çünkü çok aktif bir şirket olduğu için verileri, dolayısıyle hedefleri sürekli güncellemek gerekir.
    Ocak 2021 yorumum.

AKSEN de çok fazla yorumum yok, arada sırada giriyorum. Güvenim tam olduğundan galiba neler oluyor diye çok fazla bakmıyorum.

Ne oldu AKSEN ci arkadaşlar? Döküldük mü yoksa?

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ne oldu AKSEN ci arkadaşlar? Döküldük mü yoksa?
    zabaha kadar burdayik

Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    zabaha kadar burdayik
    Mayısa kadar buradayız.

Yeni anlaşmalar olursa nice mayıslara kadar buradayız.

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Mayısa kadar buradayız.

Yeni anlaşmalar olursa nice mayıslara kadar buradayız.
    Şu an zaten Özbekistan bitti dersek. Elimizde 2 mlyr dolarlık anlaşma mevcut zaten. Bunlar Ukrayna'da 2 santral ve Libya'da 1 santral(EPC). Ek olarak 35MW'lık solar projesi. Deseniz 2024 Mayıs'a kadar garanti buradayız . Şöyle Aralık,Ocak,Şubat gibi de Irak veya Afrika'dan güzel haberler gelse keşke .

Not : Yalnız şaka maka 2 sene önceki beklentilere bakın bir de şimdiki beklentilere bakın. Ciddi ciddi GLOBAL DEV olma aşamasındayız YTD.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Sayfa 431/601 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •