Sayfa 497/601 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 4803 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Şirket ısrarla her yıl 1000 mw yatırım yapacağını söylüyor. Bu hedefin gerçekci olması için yılın ilk yarısında bu taraftan ufaktan haberlerin gelmesi lazım artık.

Bakalım ilk haber hangi ülkeden gelecek.

2.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Şirket için f/k değeri çok da önemli değil.

Geleceğe dair vizyonu, beklentileri, mevcut şirket politikalarıyla ne kadar uyumlu bu çok önemli...

Bu güveni veriyorsa şirket, 3 yıl sonrası da satın alınır.. 5 yıl sonrası da....

O güveni vermiyorsa şirket, kasasındaki naktin bile altında piyasa değerlemesine sahip olur..
    çok doğru söylüyorsunuz. sasa büyürken fk hep yüksek kaldı. biz fiyat düşsün diye beklerken fiyat yükseldi fk düştü. birkaç yıl önceden fiyatlama yaptılar. bizim için en önemlisi yeni yatırım haberleri olacaktır, daha öncesinde ise bilanço ile beraber açıklanacak 2022 beklentileri. o zaman işte özbekistandan ne gelecek spot piyasadan neler gelebilecek belli olur. bu sunum ile beraber alarko tarzı kısa süreli ama sert bi ralli süpriz olmamalı.

3. Arkadaşlar Antalya dün hiç üretim yapmamış, bu konuda bilgisi olan var mı?

4. 6-7 şubat Antalya çalışmadı. 8 şubat öğlen gibi faaliyete alınmış santral.
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Antalya dün hiç üretim yapmamış, bu konuda bilgisi olan var mı?

5. Dün Pınar hanımla görüştüm, Özbekistan tüm santrallerin tam faaliyeti 1. Çeyrek sonu dediler, Gana’dan ses yok, Kongo 1. Çeyrek sonu dediler. Bilançoyu da 24 veya en geç 25 şubatta açıklayacaz dediler

6. Kar tahmınlerı neler

7.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Kar tahmınlerı neler
    Kâr tahmininden ziyade bilanço ile açıklanacak 2022 beklentileri benim için önemli. Çünkü kâr 2021 i gösterecek. 2022 de ise Özbekistan etkisi, kur etkisi, spot piyasa elektrik fiyatı etkisi olacak. Daha ne olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Kar tahmınlerı neler
    temkinli bakarak 400m diyorum. varmı arttıran ?

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 497/601 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •